Теплові насоси NIBE повітря-вода - Львів, Альтернетика
Теплові насоси NIBE повітря-вода

 КОМУ БЕЗКОШТОВНУ ЕНЕРГІЮ?

Подивіться у вікно. Що ви бачите? Вулицю, будинок навпроти, дерева і поля? Ми в компанії NIBE бачимо джерело безкоштовної енергії - повітря! Чи вірите ви в це чи ні, але ви дійсно можете використовувати навколишнє повітря, один з абсолютно безкоштовних дарів природи, для обігріву і охолодження свого будинку. Навіть при температурі нижче нуля атмосферне повітря містить тепло. Якщо це тепло концентрується за допомогою повітряно-водяного теплового насоса NIBE, його вистачає для нагрівання радіаторів (або системи підігріву підлоги) і гарячої води. Деякі повітряно-водяні теплові насоси також можна використовувати Як кондиціонери для охолоджування будинку в літній період. Це дивовижна система, і вона працює. Ми це знаємо, оскільки використовуємо технологію теплових насосів в Швеції вже більше 30 років.

 

123ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ тепловий насос ПОВІТРЯ \ ВОДА

  • Економія грошей

Повітряно-водяний тепловий насос дозволяє економити на обігріві будинку і гарячому водопостачанні. Ви можете скоротити витрати на теплопостачання на 70%, хоча точна цифра залежить від декількох факторів, таких як місце проживання, розмір будинку і використання системи для охолодження будинку. Установка повітряно-водяного теплового насоса вимагає відносно невеликого вкладення коштів, так як, на відміну від геотермального теплового насоса, не потрібно бурити свердловину. Ефективність теплових насосів NIBE позитивно впливає на швидкість повернення вкладених коштів. З урахуванням постійного збільшення цін на енергоносії ви не пошкодуєте про свій вибір. Насправді ви будете отримувати задоволення від економії, починаючи з першого місяця.

  • Скорочення викидів СО2 (Діоксиду вуглецю)

Ще однією причиною для вибору повітряно-водяного теплового насоса NIBE є його мінімальний вплив на навколишнє середовище. Насправді установка повітряно-водяного теплового насоса NIBE дозволяє скоротити викиди СО2 з вашого дому на половину. Головним чином це зв’ язано з тим, що в роботі насоса не використовується процес згорання. Тепловий насос просто витягує природним чином енергію з атмосферного повітря і використовує її для обігріву будинку і гарячого водопостачання. Це призводить до зниження викидів СО2 в порівнянні з будь-якою традиційною системою опалення, що використовує викопні види палива. Саме тому повітряно-водяні теплові насоси NIBE класифікуються як відновлювальні джерела енергії.

  • Наскільки ефективніші повітряно-водяні тепловінасоси NIBE в порівнянні з традиційними котлами?

Попросту кажучи, вони в три рази більш ефективні! при використанні звичайних рідинно-паливних або газових бойлерів 1 кВт · год вхідної енергії забезпечує менш 1 кВт · год енергії на виході. При використанні повітряно-водяного тепловогонасоса NIBE кожен 1 кВт · год вхідної енергії перетворюється в середньому в 3 кВт · год енергії на виході. Висновок просто очевидний- тепловий насос являє собою найкращий спосіб отримання дешевого опалення та гарячого водопостачання

  • Задумайтесь над наступним фактом

Якщо приблизно в 1 мільйон нових будинків, що будуються в Європі, встановити теплові насоси, викиди діоксиду вуглецю(СО2) скоротяться на 3 600 000 тонн на рік. Такий обсяг дорівнює відмові від використання мільйона автомобілів!NIBE