Пасивне охолодження будинку - АЛЬТЕРНЕТИКА

Теплові насоси – це сучасні пристрої, які дозволяють створити затишок та комфорт у будинку при різних погодних умовах. Всупереч тому, що такі види альтернативного опалення та охолодження з’явились відносно нещодавно, вони встигли завоювати популярність споживачів з усього світу. Теплові насоси – це, також, прекрасний спосіб пасивного охолодження будинку. Такі прилади допоможуть повноцінно обігріти будинок взимку та налаштувати конденсацію повітря в помешканні. Таким чином, теплові насоси можуть одночасно виконувати дві функції: слугувати джерелом тепла та охолодження у приміщенні.

Особливості використання теплових насосів для охолодження будинку

Як ми вже відмітили вище, теплові насоси – це незамінні пристрої, які виконують дві важливі функції в будинку та залишаються ефективними при різних погодних умовах. Використання сучасних теплових насосів забезпечить економічну ефективність та дозволить вам почуватися комфортно у власному будинку як взимку, так і влітку.

Незалежно від широкого спектру можливостей, теплові насоси мають, відносно, простий принцип роботи. Якщо в зимовий період теплові насоси трансформують тепло з навколишнього оточення, влітку такі системи, навпаки, використовують холод зі свердловин для того, щоб забезпечити оптимальний комфорт у житловому чи комерційному приміщенні.

example

Охолодження будинку за допомогою теплового насоса може бути двох видів:

  1. Пасивне охолодження – процес, при якому компресор теплового насоса не працює, а теплоносій пристрою просто циркулює між свердловиною та фанкойлами. Таким чином, холод зі свердловин потрапляє в систему кондиціонування напряму.
  2. Активне охолодження використовують у тому випадку, якщо пасивного охолодження недостатньо для підтримання оптимальної температури в помешканні. У такому разі компресор теплового насоса вмикається автоматично, а теплоносій із свердловини додатково охолоджується тепловим насосом.

Де придбати якісні теплові насоси для пасивного охолодження будинку в Україні?

Якщо Ви бажаєте використовувати сучасні пристрої для охолодження та обігріву будинку, знайти ефективні рішення Вам допоможе українська компанія «Альтернетика». Своїм клієнтам вона пропонує якісні теплові насоси від відомих світових виробників, які зарекомендували себе та свій товар на ринку з найкращої сторони для споживачів.

На сайті нашого інтернет-магазину «Альтернетика» Ви зможете детальніше ознайомитися з особливостями продукції та оберете найкращі моделі теплових насосів для пасивного охолодження будинку. Такі пристрої дозволять вам почувати себе комфортно у власному будинку як влітку, так і взимку та подарують затишок і зручність. Пасивне охолодження будинку з допомогою сучасних теплових насосів від компанії «Альтернетика» стане ефективним рішенням для вашого помешкання.

В інтернет-магазині Ви зможете придбати різноманітні моделі теплових насосів, які відрізняються високою якістю, прекрасними показниками роботи, надійністю та ефективністю. Замовити продукцію та установку теплових насосів Ви зможете в режимі «онлайн» на спеціальному сайті нашої компанії.