Тепловий насос повітря-вода за найкращою ціною
air_water_indoormodules_incl_f2120

 

Теплові насоси – це сучасні елементи/складові опалювальної системи, які дозволяють заощадити кошти на опалення будинку та використовувати екологічно безпечні опалювальні системи у приміщеннях різного типу. Принцип роботи будь-якого теплового насосу схожий на особливості роботи холодильника. Головна відмінність – холодильні машини використовують для охолодження, а теплові насоси потрібні на опалення помешкання.

Різновиди теплових насосів та особливості їх використання

Сьогодні в продажі є багато моделей теплових насосів, які відрізняються якістю роботи та особливостями використання таких опалювальних систем. Головна відмінність насосів – використання різних природних джерел тепла для своєї роботи. Від цього залежать особливості роботи кожної моделі. Ви зможете придбати наступні різновиди теплових насосів:

  1. Моделі, які використовують для своєї роботи тепло ґрунту;
  2. Теплові насоси, які використовують підземні води для отримання енергії;
  3. Сучасні насоси, які використовують зовнішнє повітря.

Особливою популярністю сьогодні користуються теплові насоси повітря-вода. Такі моделі теплових насосів користуються особливою популярністю серед споживачів, адже мають багато переваг. Перш за все важливо відмітити, що теплові насоси повітря-вода є простими в монтажі та не потребують для цього великих інвестицій. Незалежно від моделі, усі теплові насоси повітря-вода працюють по одному принципу – насос забирає енергію з навколишнього середовища (повітря, ґрунту, водойм), переробляє її та використовує для опалення будинку та гарячого водопостачання в приміщенні.

В залежності від типу енергії, яку використовують у своїй роботі теплові насоси, такі пристрої можуть бути наступних видів:

  • компресійні моделі – насоси, які споживають механічну енергію;
  • теплоізолюючі насоси – моделі, які використовують для роботи теплову енергію з джерел тепла, температура яких є вищою, ніж температура середовища;
  • термоелектричні теплові насоси – сучасні моделі, які використовують електричну енергію для своєї роботи.

Особливості продукції компанії «Альтернетика»

Якісний тепловий насос повітря-вода Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині «Альернетика». Компанія пропонує своїм клієнтам широкий вибір альтернативних видів опалення. Уся продукція, яку ви зможете побачити на сайті, відрізняється високою якістю та надійністю, адже це товари від відомих світових виробників.

Компанія «Альтернетика» пропонує Вам придбати теплові насоси повітря-вода декількох видів:

  1. Моноблочні теплові насоси з внутрішнім та зовнішнім монтажем. Головна відмінність – елементи внутрішнього теплового насосу встановлюються всередині приміщення, а комплектуючі деталі зовнішнього насосу розміщують ззовні будівлі.
  2. Спліт-системи, які легко монтуються у приміщенні та забезпечують належний рівень комфорту у будинку в період холодів та морозів. Головними перевагами такого типу теплового насосу є те, що такі системи легкі в монтуванні, для них не страшне замерзання системи, а зовнішній блок (головне джерело шуму насосу) розміщується не в приміщенні, що створює особливий комфорт у вашій оселі.