Геотермальні зонди Frank. Краща ціна на геотермальний зонд
Геотермальні зонди Frank

При встановленні опалювальної системі у будинку все більше споживачів сьогодні віддають перевагу нетрадиційним системам опалення. Це пояснюється надто високими тарифами на опалення та гаряче водопостачання при використанні традиційних способів. Найнадійнішим сучасним рішенням цієї проблеми стануть ґрунтові геотермальні зонди, які використовують тепло землі для опалення будинку та гарячого водопостачання. Сьогодні в продажі є безліч моделей опалювальної системи такого типу, адже геотермальні зонди користуються великою популярністю у сучасних споживачів. Головними перевагами такого типу опалення є економія коштів на тарифи та використання екологічно чистого способу для опалення свого помешкання.

Геотермальні зонди FRANK: особливості та переваги моделей

Одним із європейських лідерів по виробництву геотермальних систем сьогодні виступає компанія FRANK. Уже багато років компанія визнана провідним виробником полімерних товарів на ринку Німеччини. Компанія FRANK пропонує своїм покупцям тільки якісні та надійні товари, завдяки чому завоювала довіру покупців з різних куточків світу.  FRANK поставляє на світовий ринок різноманітні полімерні товари (труби різного типу, системи фітингів, зварювальне обладнання, запірну арматуру, геотермальні системи та багато іншого).

Великою популярністю серед споживачів користуються геотермальні зонди FRANK. Така продукція відрізняється високою якістю, надійністю у використанні та довгим терміном користування. Сьогодні в продажі є різні типи геотермальних зондів FRANK, які відрізняються між собою особливостями роботи, параметрами та способом використання.

У продажі ви знайдете:

  1. Геотермальні зонди U – конструкції, які можуть бути у чотирьох або двохтрубному виконанні. Труби в таких моделях зондів з’єднуються між собою за допомогою автоматизованої зварювальної системи. Компанія із світовим ім’ям слідкує за якістю виконаних робіт, тому вся продукція тестується на виробництві та отримує індивідуальний сертифікат якості. Це дозволить покупцям упевнитись у бездоганній якості продукції та придбати дійсно надійні системи опалювання.
  2. Інноваційні геотермальні зонди FRANK VTP – моделі, які використовують у тому випадку, коли застосування класичних зондів U неможливе через обмеження в глибині буріння. Зонди FRANK такого типу прості в монтуванні та не потребують для цього дорогого обладнання. Такі моделі відрізняються особливою надійністю, адже продукція компанії FRANK виготовлення з якісних матеріалів, які чудово підійдуть для безпечного використання в близькості від підземних вод.

Придбати якісні геотермальні зонди від компанії FRANK своїм покупцям пропонує компанія «Альтернетика». На сайті нашого інтернет-магазину ви зможете ознайомитись із особливостями продукції компанії та обрати ефективні опалювальні системи для свого помешкання. Тут ви зможете замовити якісний геотермальний зонд, ціна якого вас приємно здивує. За детальною інформацією з питань продажу та монтування комплектуючих деталей для опалювальної системи ви можете звернутися по наступним контактним даним: тел. +38 067 178 98 48, тел. +38 099 279 28 87.