Тепловий насос NIBE F1255 краща ціна - Львів, Альтернетика
Тепловий насос NIBE F1255

Купівля теплового насосу NIBE F1255 – найкраще рішення для того, хто не хоче переплачувати за опалення. Адже таким чином ви зможете чудово заощадити кошти на енерговикористанні. Дана модель теплового насосу має безліч переваг, зокрема це інтелектуальне керування. В комплекті до вашої покупки буде компресор та циркуляційні насоси з автоматичним керуванням потужності пристрою. Якщо Ви ще вагаєтеся, та вже знаєте про переваги теплових насосів, то консультанти інтернет-магазину «Alternetica» розкажуть вам усе про теплові насоси NIBE. Безліч вигідних пропозицій та низькі ціни чекають на Вас.

Особливості теплового насосу NIBE F1255

Не дивлячись на температуру на вулиці, тепловий насос буде однаково продуктивним цілодобово. Він забезпечить максимальне виробництво тепла у вашій оселі. В результаті роботи теплового насосу NIBE F1255 Ви зможете ще більше економити кошти на рахунках за електроенергію. Запропоновану модель теплових насосів Ви можете без перешкод встановлювати та використовувати, як в комерційних, так і в житлових будівлях.

Виробником передбачена можливість налаштування режиму використання електроенергії тепловим насосом, з огляду на ліміт енергетичної потужності вашого будинку. Бак гарячої води, що спеціально вмонтований до теплового насосу доступний в трьох варіантах захисту від корозії. Ви також можете вільно підключати тепловий насос до різноманітних пристроїв, тим самим поширюючи коло його дії. Підключення можна здійснювати безпосередньо до рекуператора тепла вентиляційного повітря, для безпосереднього нагріву басейну, пасивного / активного охолодження, систем опалення з різними температурними режимами роботи та інших.

Принцип роботи теплового насосу

За рахунок енергії взятої з поверхневого геотермального шару, теплові насоси ведуть продуктивну роботу. Для того щоб вилучити цю енергію безпосередньо з ґрунту спеціалісти бурять свердловини, або геотермальні спіральні зонди. Через вмонтовані труби циркулює незамерзаюча рідина. Замасковані (сховані) у ґрунті труби можна використовувати вічно. Завдяки такій роботі система не вимагає додаткового обслуговування. Її відновлення відбувається за рахунок теплообміну, що йде безпосередньо у ґрунті, підземних річках, озерах та пливунах.

На сьогоднішній день встановлення таких систем опалення для України є інноваційним. Це пріоритетне джерело тепла, яке значно заощаджує кошти.

Де купити тепловий насос NIBE F1255?

Якщо Вас зацікавила ця пропозиція, пропонуємо ознайомитися з асортиментом нашого магазину «Альтерника». Завдяки сучасному рівню послуг, які пропонує компанія, ви швидко знайдете необхідний товар. Фірма співпрацює довгий час з передовими Європейськими технологічними компаніями з виробництва виробів обігріву. Сучасні енергоефективні технології поєднуючись з екологічними відновлювальними джерелами енергії здатні забезпечувати якісний рівень комфорту у різних типах будівель.

Найголовніша перевага теплового насосу – це Ваша економія та збереження стану довкілля. Працівники організації із задоволенням запропонують вам вигідне рішення для опалення вашого будинку. Тільки низькі ціни та вигідні пропозиції.