Теплові насоси nibe за найкращою ціною в Україні - Альтернетика
Теплові насоси nibe

Все більше споживачів сьогодні обирають теплові насоси як ефективні комплектуючі деталі опалювальної системи свого будинку. Великий попит на таку продукцію пояснюється цілим рядом переваг. Перша за все, теплові насоси NIBE поєднують у собі економію коштів та екологічно чисте виробництво теплової енергії. Така продукція допоможе вам добре заощадити кошти на опалення будинку, і, в той же час, дозволить отримати належний рівень комфорту в приміщенні.

Сьогодні в продажі є безліч моделей теплових насосів, які відрізняються між собою принципами роботи, параметрами установки та особливостями використання. Одними з найкращих моделей вважають теплові насоси NIBE, які відрізняються відмінними показниками роботи, довговічністю та високою якістю.

Особливості теплових насосів від компанії NIBE

Компанія NIBE уже багато років визнана одним із найкращих виробників теплових насосів у Європі, США та Канаді. Продукція компанії дозволяє споживачам отримати якісне сучасне обладнання для ефективного опалення будинку. Теплові насоси NIBE – це сучасний високотехнологічний спосіб опалення, який дозволить зекономити кошти на електроенергію та використовувати екологічно чисті способи опалення для свого будинку.

Для виготовлення насосів, компанія NIBE використовує найкращі комплектуючі деталі та має власний лабораторний контроль якості обладнання. Це дозволяє компанії виготовляти продукцію належної якості для споживачів з усього світу.

Головними перевагами теплових насосів компанії NIBE можна вважати:

  • зменшення використання електроенергії для опалення будинку та зниження рахунків за опалення до 80%;
  • наявність ефективного способу опалення будинку взимку та охолодження влітку;
  • наявність автоматичної системи опалення, подачі гарячої води, нагріву басейна та кондиціонування.

В залежності від джерела відбору тепла, насоси можуть бути декількох видів:

  1. Геотермальні моделі, які використовують для своєї роботи тепло землі, наземних чи підземних вод. Такі насоси, у свою чергу, поділяються на моделі замкнутого та відкритого типу.
  2. Повітряні насоси, джерелом тепла у яких є повітря.
  3. Моделі, які використовують у своїй роботі вторинне тепло.

Де придбати якісний тепловий насос NIBE в Україні?

Бажаєте встановити сучасну опалювальну систему у своєму будинку, та не знаєте, де придбати якісні теплові насоси? У такому разі вам потрібно ознайомитися з каталогом продукції компанії «Альтернетика». Своїм клієнтам інтернет-магазин пропонує широкий вибір комплектуючих деталей для опалювальної системи від найкращих світових виробників

Компанія «Альтернетика» пропонує своїм покупцям сучасне надійне обладнання, а також якісний монтаж комплектуючих деталей опалювальної системи. Таке поєднання дозволяє компанії надати своїм клієнтам гарантію на тривалий термін користування тепловими насосами.

Своїм клієнтам компанія пропонує тільки якісні товари від світових виробників, які зарекомендували себе на ринку з найкращої сторони. Тут ви зможете придбати якісні теплові насоси NIBE за найкращою ціною в Україні!