Геотермальний тепловий насос - Альтернетика
Геотермальний тепловий насос

Використання теплових насосів сьогодні користується великою популярністю серед споживачів. Це пояснюється тим, що такі пристрої виконують важливу роль в опаленні будинку. Геотермальними тепловими насосами називають пристрої, що необхідні для перенесення теплової енергії від джерела низькопотенційної теплової енергії (з низькою температурою) до споживача (теплоносія) з більш високою температурою.

Особливості теплових насосів та їх різновиди

Сьогодні в продажі є безліч моделей теплових насосів. Усі вони відрізняються принципами роботи, особливостями встановлення та призначенням. У залежності від джерела відбору тепла, насоси можуть бути:

  • геотермальними;
  • повітряними;
  • моделями, що використовують для роботи вторинне тепло.

Особливою популярністю сьогодні користуються геотермальні теплові насоси. Головна перевага таких моделей – вони можуть здійснювати цілорічне опалення будинку, на відміну від інших видів теплових насосів. Геотермальні теплові насоси мають також і високий коефіцієнт корисної дії – 400%, що також є беззаперечним плюсом такої моделі.

Геотермальні теплові насоси можуть бути замкнутого та відкритого типу. Насоси замкнутого типу, у свою чергу, поділяються на:

  • горизонтальні (економічно ефективні моделі для використання у житлових об’єктах з великою земельною площею під контур);
  • вертикальні (моделі, які використовують у випадку невеликої площі земельної ділянки);
  • водні (найдешевший варіант теплового насоса, який слід обирати також з огляду вимог до мінімальної глибини водойми).

Теплові насоси відкритого типу використовують вкрай рідко. Принцип роботи таких моделей потребує достатньої кількості відносно чистої води та лише в тому випадку, якщо використання ґрунтових вод дозволено в тій чи іншій місцевості.

Особливості використання та принцип роботи теплових насосів

Геотермальні теплові насоси сьогодні використовують як ідеальні пристрої для обігріву новобудов, а також проектів, які підлягають масштабній реконструкції. Використання теплових насосів такого типу – це, перш за все, надійність та зручність. Такі моделі отримують енергію землі нижче поверхні й можуть бути корисними навіть у найлютіші морози, адже температура товщі землі залишається стабільною протягом усього року.

Головними перевагами геотермальних теплових насосів вважають:

  1. Надійний контроль клімату в приміщенні. Такий ефект досягається завдяки тому, що геотермальні теплові насоси для своєї роботи використовують енергію землі.
  2. Зменшення споживання енергії. У більшості випадків ця перевага стає вирішальною при виборі такої системи опалення будинку. Використання геотермального теплового насоса дозволяє зменшити споживання енергії до 30%.
  3. Геотермальні теплові насоси працюють на поновлювальній енергії, завдяки чому отримали статус енергоефективних моделей.

Якісний геотермальний тепловий насос за найкращою ціною в Україні ви зможете придбати в інтернет-магазині «Альтернетика». Своїм клієнтам компанія пропонує широкий вибір якісних теплових насосів від найкращих світових виробників. Уся продукція інтернет-магазину відрізняється високою якістю, довгим терміном використання та доступними цінами.