Купити тепловий насос для опалення будинку. Ціни. Львів

Небувале зростання тарифів на енергоносії - ця проблема для споживачів тепла останнім часом стала дуже актуальною і навіть болючою, так як опалення стало дуже сильно бити по гаманцю громадян. У такий непростий час дуже багато хто починає шукати шляхи заощадити на опаленні в холодну пору року, але мало хто знає, що тепловий насос - це найвигідніше, раціональне, високоефективне і екологічне рішення даної задачі.

Ціни на тепловий насос

У цивілізованих країнах вже давно оцінили користь теплових насосів для опалення, робота яких побудована на використанні природного енергетичного потенціалу, що переходить за допомогою насоса до споживача. Джерелами енергії для теплових насосів виступають земля, вода або повітря. Тобто, використовуючи тепловий насос для опалення будинку, Ви отримаєте безкоштовне і доступне тепло з навколишнього середовища.

 

 

Головною перевагою теплового насоса є те, що він витягує природну енергію, за допомогою якої може подавати в будинок гарячу воду і тепло, значно заощаджуючи витрати на опалення. Якщо Ви вирішите купити тепловий насос для опалення будинку, то Ви точно не прогадаєте - тепер Вам не потрібно буде щомісяця зі страхом очікувати платіжок за газ!

Наша компанія "Альтернетика" пропонує найнижчі ціни на теплові насоси від виробника NIBE, а також готова запропонувати Вам комплексні індивідуальні рішення, засновані на сучасних європейських енергозберігаючих технологіях. Ми допоможемо Вам не тільки купити тепловий насос для опалення вашого будинку з урахуванням всіх його особливостей, а й забезпечимо його високу ефективність і економічну вигоду, принісши в Ваш будинок комфорт, тепло і затишок.

Тепловий насос «повітря повітря»

Тепловий насос - це відмінний спосіб економного опалення будинку, робота якого заснована на принципі циркуляції теплоносія по замкнутому колу, в результаті чого повітря, земля або вода віддають своє тепло. Головна перевага теплових насосів - це звичайно ж їх економічність і екологічність.

Тепловий насос «повітря повітря» працює на обігрів повітря всередині приміщення шляхом вилучення тепла з навколишнього середовища, його переробки і подальшої подачі в приміщення. Цей вид теплового насоса за принципом своєї роботи дуже схожий на інвенторну спліт-систему, з тією лише різницею, що остання працює на охолодження, а не на обігрів приміщення, а також менш ефективна в плані тепловіддачі.

Перевагами опалювальної системи «повітря повітря» перед іншими схемами є:

 • відносно низька вартість;
 • швидкість монтажу;
 • відсутність радіаторів і трубопроводів всередині будинку;
 • швидке нагрівання приміщення .;
 • висока тепловіддача і екологічність;
 • безшумна робота.

Чим нижче температура повітря зовні, тим вище продуктивність роботи даної системи. Єдиний нюанс - робота теплового насоса «повітря повітря» багато в чому залежить від умов навколишнього середовища, що з лишком окупається його багато чисельними перевагами!

Якщо Ви вирішили купити тепловий насос «повітря повітря» для опалення будинку, то найякісніший і ефективний агрегат можна купити за найвигіднішими цінами в нашій компанії "Альтернетика"!

Тепловий насос «вода вода»

Перш ніж купити тепловий насос, варто все ж визначитися, який саме насос Вам потрібен, так як їх існує кілька видів.

Тепловий насос «вода вода» використовує для обігріву приміщення енергію грунтових вод. Сам колектор розміщують в свердловині на глибині близько 200 метрів, або ж в річці, озері, ставку. Температура на дні водойми буде вище, ніж температура самої води - таким чином, тепловіддача насоса «вода вода» буде вище.

Тепловий насос для опалення будинку системи «вода вода» поглинає відносно мало електроенергії, і в будь-який час року має високий ККД. Іншими перевагами такої системи є:

 • компактність;
 • високий рівень безпеки та екологічності;
 • захист від замерзання і обмерзання;
 • довговічність (понад 30 років) і надійність;
 • висока потужність;
 • простота і дешевизна експлуатації.

Компанія "Альернетика" пропонує Вам купити високоефективний і якісний тепловий насос «вод вода» для опалення вашого будинку за найвигіднішою ціною! Наші фахівці допоможуть підібрати для Вас самий зручний і економічний варіант установки системи, зроблять всі необхідні розрахунки і складуть технічну документацію. Індивідуальний підхід до кожного клієнта - головний принцип нашої роботи!

Тепловий насос «повітря вода»

Тепловий насос «повітря вода» використовує вуличне повітря - один з нескінченних і поновлюваних джерел енергії.

Теплонасос даного виду має довготривалий робочий ресурс, і є дуже екологічним. Працює він так: вода трансформує енергію зовнішнього середовища в тепло, обігріваючи внутрішній простір. Іншими словами, житло з таким насосом можна опалювати звичайним повітрям. Причому повітря не згорає, а віддає свої калорії теплонасосу, який передає цю енергію в ваш будинок і віддає її системі опалення.

Насправді, купивши такий насос для опалення будинку, Ви дуже скоро переконаєтеся в його реальних і безсумнівних перевагах:

 • легкість монтажу;
 • для установки не буде потрібен дозвіл контролюючих органів;
 • насос можна об'єднати з системою вентиляції, використовуючи можливості установки для підвищення ефективності повітрообміну в приміщенні;
 • не вимагає додаткових будівельних робіт при установці;
 • легко під'єднується до системи вентиляції, посилюючи повітрообмін в приміщенні;
 • легкість управління і безшумність.

Як бачимо, будь-який з видів теплових насосів має свої переваги і недоліки. Вам лише потрібно підібрати теплонасос, який максимально підходить саме Вашому дому і вимогам. У цьому Вам із задоволенням допоможуть співробітники компанії "Альтернетика", які зроблять необхідні розрахунки, оцінять всі нюанси установки і майбутньої роботи агрегату, і знайдуть максимально правильне рішення саме для Вас!

Тільки на сайті нашої компанії Ви зможете купити тепловий насос для опалення найвищої якості і за найвигіднішою ціною! Ми є ексклюзивними постачальниками насосів під зарекомендованою у всьому світі маркою NIBE - самих високоефективних, якісних і максимально адаптованих до наших погодних умов! NIBE є лідером у виробництві теплових насосів в США, Канаді і ЄС.

Довірте турботу про Ваш комфорт і тепло компанії "Альернетика", і Ви гарантовано залишитеся задоволені тим, що обрали саме нас!