Утилізатор тепла стічних вод у Львові - Альтернетика
Утилізатор тепла стічних вод

Утилізація тепла із стічних вод відбувається за допомогою спеціального пристрою  - утилізатора тепла. Він дозволяє використовувати теплову енергію стоків для попереднього нагрівання холодної води, що надходить в душ, водонагрівач або будь-яку ємність. Цей пристрій зменшує потреби в енергії, необхідної для підігріву води і тим самим підвищує потужність водонагрівачів.

Компанія "Альтернетика" пропонує комплексні рішення, що базуються на використанні сучасних технологій теплових насосів фірми NIBE у поєднанні з існуючими системами опалення (гібридних систем) і геотермальних технологій фірми FRANK. Поєднання цих технологій дозволяє забезпечити високу ефективність, економічну вигоду та заощадження, екологічну чистоту та повсякденний комфорт для Вашої оселі. Ви можете зробити замовлення на нашому офіційму сайті і придбати товар по вигідній ціні.

Теплообмінники, що використовуються в утилізаторах теплових потоків, розрізняються за розмірами труб, розташуванням в просторі (горизонтальні, вертикальні) і зовнішнім дизайном. Також, вони відрізняються за вартістю та кількістю споживаної енергії. Більшість моделей має можливість утилізувати і зберігати теплову енергію для її подальшого використання.

Встановлення зі спеціальною місткістю дозволяє застосовувати тепло практично від будь-якої гарячої стічної води (у тому числі від посудомийної машини, пральної машини, ванни або душу), яка протікає через теплообмінник.

Встановлювання без ємкості забезпечує ефективну утилізацію тепла стічних вод тільки за одночасне протікання холодної води за напрямком до побутового обладнання та стоку гарячої води від цього обладнання (наприклад, під час прийняття душу).

Системи утилізації тепла стічних вод із ємністю комплектуються резервуаром з чистою водою. Стічні води протікають через теплообмінник всередині місткості, нагрівають холодну воду, яка потім подається до звичайного водонагрівача. Друга система, в комплект якої не входить місткість, являє собою мідний теплообмінник, розташований на горизонтальній або вертикальній ділянці каналізаційної труби.

Гаряча вода протікає по стоковій трубі і нагріває холодну воду, яка проходить по спіральному теплообміннику навколо каналізаційної труби. Енергія передається від теплої стокової води до холодної, яка подається в водонагрівач і/або безпосередньо на санітарно-технічні прилади (наприклад, душ).

Сучасний споживач, який обирає систему опалення для свого помешкання, надає перевагу відновлювальним джерелам енергії. Оскільки переваги цього вибору є очевидними, а найголовніше, що утилізація тепла із стічних вод - це економія коштів та збереження навколишнього середовища. У своїй роботі ми опираємось на європейський досвід використання новітніх технологій при створенні та монтажу систем опалення, ми піклуємось про якість нашої продукції та про комфорт клієнта.

Спеціалісти компанії "Альтернетика" пропонують своїм покупцям тільки вигідне рішення для опалення приміщення, гарячого водопостачання, нагріву басейну, забезпечення вентиляції приміщення чи його охолодження. З цією метою ми пропонуємо опалювальні системи, що використовують різні джерела альтернативної енергії, а саме ґрунт, повітря чи воду. Новітні енергоефективні технології у поєднані з екологічними відновлювальними джерелами енергії забезпечать сучасний рівень комфорту у приміщеннях Вашого будинку. Не втрачайте свого часу та грошей і скоріше замовляйте інноваційну систему утилізації тепла стічних вод. Утилізація тепла із стічних вод – за цим майбутнє!

Якщо у Вас виникли питання чи Ви потребуєте професійної консультації, тоді дзвоніть за телефонами: +38 067 178 98 48, +38 099 279 28 87 або пишіть на нашу актуальну поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Наші спеціалісти з радістю Вас проконсультують та дадуть відповіді на всі питання стосовно нашої продукції. Ми знаходимось в Україні, м. Львів, вул. Генерала Курмановича 2, офіс 409.