Купити тепловий насос, зонди, кесони – Альтернетика
ktn_for_heat

Не секрет, що якість опалювальної системи приватного будинку безпосередньо впливає на те, наскільки комфортною буде в ньому температура. Безумовно, кожен гарний господар приділяє достатньо багато уваги системі опалення, так як йому та його сім’ї потрібно буде знаходитися в приміщенні достатньо багато часу. В зв’язку з різким ростом вартості природного газу та електроенергії багато власників будинків почали задумуватись про перехід на альтернативні джерела обігріву для свого будинку і альтернативне опалення. Чому так відбувається і що привертає таку увагу у людей?

 Що таке альтернативне опалення будинку?

Альтернативне опалення будинку – це такий вид опалення, при якому не використовується природній газ. Основною причиною того, що люди почали використовувати альтернативне опалення досить зрозуміла - це насамперед економія коштів. Тверде паливо (пелети, дрова), газ, дизельне пальне різко зросли в ціні за останні 3-4 роки. Наш сучасний світ влаштований таким чином, що не використовувати альтернативне опалення просто не логічно. Це пов'язано з тим, що природні корисні копалини (газ, дрова) є обмеженим ресурсом, при тому просто не розумно витрачати велику кількість цих ресурсів для обігріву свого будинку.

Серед найбільш поширених пристроїв альтернативного опалення можна відмітити наступні:

  1. Теплові насоси, які функціонують завдяки енергії геотермального характеру.
  2. Котли, які працюють на паливі рідкого або твердого типу, а також на паливі біологічного походження.
  3. Обігрівачі інфрачервоного типу.
  4. Сонячні колектори, які збирають тепло від сонця.

Зупинимося на теплових насосах як джерела альтернативного опалення, адже це один із найбільш затребуваних сьогодні пристроїв.

Чим виділяється опалення на базі теплового насосу

Одною із головних переваг опалення на базі теплового насосу є те, що при цьому є реальна можливість перетворити 1 кВт електроенергії в 5 кВт теплової енергії. Таким чином, можемо бачити, що економія виходить досить істотна. Але найголовнішою перевагою геотермального теплового насоса - це можливість відключитися від системи газового опалення, яка сьогодні майже недоступна для більшості населення. Крім того, ви не будете залежати від «труби» та забудете про проблеми з якістю цього палива. Для встановлення теплового насосу не потрібно викликати працівників держаних організацій та платити за підключення.

К основним перевагам використання теплових насосів можна віднести:

  1. Повна пожежна безпека матеріалів і системи в цілому;
  2. Відпадає необхідність в дорогому підключенні газу. Особливо актуальним це питання є для тих господарів, які ще не підключились до газової мережі;
  3. Відсутня необхідність в монтажі димоходу, з який дуже часто викликає проблеми;
  4. Надійність. Як правило, термін служби теплових зондів в системі геотермальних насосів може доходити до 100 років. При цьому термін служби компресорів біля 30 років.
  5. Невелика кількість споживання електричної енергії. Це дозволяє не тільки гарно зекономити, але й дозволяє увімкнути резервне живлення в тому випадку, якщо відбудеться відключення електрики.
  6. Дуже простий та невибагливий в обслуговуванні.

І це ще звичайно не всі переваги, які мають теплові насоси. Що стосується недоліків, то до них можна віднести те, що система опалення на геотермальному тепловому насосі в усіх відношеннях являє собою достатньо складний інженерний механізм. А це в свою чергу вимагає серйозних навичок для складання проект та монтажу подібних систем. І хоча вартість встановлення та самої системи альтернативного опалення недешева, однак це дозволить в майбутньому дуже добре економити на комунальних тарифах та постійно зростаючих тарифах.

Де можна купити тепловий насос за найкращою ціною (Львів) з установкою?

Для того щоб змонтувати в своєму будинку дійсно якісну систему альтернативного опалення необхідно підібрати якісну компанію, яка продає теплові насоси для опалення та підрядну фірму, яка виконає якісне встановлення. Всім цим вимогам відповідає компанія вимогам «Альтернетика», адже в неї можна не тільки купити тепловий насос у Львові, але й замовити встановлення з гарантією. Теплові насоси у Львові у компанії «Альтернетика» користуються дуже великою популярністю, завдяки тому, що мають дуже привабливу ціну. Це стало можливим завдяки тому, що ця компанія має прямі контракти з провідними світовими виробниками теплових насосів. Дізнатися про актуальну ціну на найбільш популярні теплові насоси у Львові ви зможете в інтернет магазині компанії "Альтернетика"

Сучасний рівень послуг встановлення теплових насосів компанія забезпечує, преш за все, завдяки тому, що її спеціалісти постійно проходять курси підвищення кваліфікації та співпрацюють з відомими Європейськими технологічними компаніями. Це дозволяє завжди бути в тренді та використовувати найбільш сучасні технології для опалення.