Монтаж теплового насосу - Львів, Альтернетика
Монтаж теплового насосу

Компанія «Альтернетика» пропонує Вашій увазі таку послугу, як установка теплового насосу. Сучасний рівень послуг компанія здійснює завдяки співпраці з відомими Європейськими технологічними фірмами, які спеціалізуються на виробництві обігрівальних пристроїв і геотермальних зондів. Пристрої з обігріву виробництва - Швеція, бренд «NIBE», а геотермальні зонди виробництва Німеччини, бренд «FRANK». Висока якість гарантована.

Вдосконалені новітні технології, поєднані з поновлюваними джерелами енергії, гарантовано забезпечать сучасний рівень комфорту в обігріваємому об'єкті. Довіритися нам - значить бути впевненим у позитивному результаті і високій якості сучасного обладнання. Установка теплового насосу - це робота для професіоналів!

Будь який нинішній споживач при виборі системи опалення для свого будинку, дає перевагу відновлюваним джерелам енергії. З огляду на те, що ці переваги очевидні, головними все ж є економія коштів і збереження навколишнього середовища. У своїй роботі ми спираємося на європейський досвід по використанню новітніх технологій при створенні і монтажі систем опалення.

Співробітники / фахівці компанії «Альтернетика» гарантують кожному клієнту вигідне рішення для опалення приміщення, гарячого водопостачання, нагріву басейну, забезпечення вентиляції приміщення або його охолодження. З цією метою ми пропонуємо всім бажаючим купити якісні опалювальні системи, які використовують різні джерела альтернативної енергії, а саме грунт, повітря або воду.

Монтаж теплового насосу, ціна на який доступна всім, зараз є в наявності. На нашому сайті Ви зможете дізнатися більше інформації з даної теми, а саме все про тепловий насос NIBE F1255. Так само на відповідній сторінці будь-який користувач буде проінформований про його потужності, комплектацію та інші характеристики.

Установка теплового насосу не займе багато часу. Якщо Ви звернетеся до справжніх фахівців, цей процес ніяк Вас не зачепить. Максимально швидко будуть виконані всі роботи по установці теплового насосу у Вас вдома.

Який результат роботи теплового насоса?

Результат - висока економія на рахунках за електроенергію і збільшений ресурс експлуатації. До відома, тепловий насос можна активно використовувати в житлових і комерційних будівлях.

Будь-якому користувачеві надається можливість налаштовувати режим споживання електроенергії тепловим насосом. В середині теплового насосу бак гарячої води. Він доступний в трьох варіантах захисту від корозії, а саме нержавіюча сталь, емаль або мідь.

Даний насос можна підключити до різних пристроїв, наприклад, рекуператора тепла вентиляційного повітря, нагрівання басейну, пасивного охолодження, активного охолодження, систем опалення з різними температурними режимами роботи.

На нашому офіційному сайті ви зможете завантажити всі інструкції і документацію по моделям теплових насосів і геотермальних систем. Якщо Ви зацікавилися пропозицією і хочете обзавестися якісним тепловим насосом, звертайтеся до нас. Також у наших фахівців Ви можете дізнатися ціну на монтаж теплового насоса. Відразу відзначимо, що ціна монтажу теплового насосу від компанії Alternetica значно нижче, ніж у інших підрядників.