Вентиляція з рекуперацією тепла Stiebel Eltron
Рекуператор Stiebel Eltron

Незалежно чи Ви працюєте на дивані чи в ліжку: свіже, здорове повітря при приємній кімнатній температурі - гарантія постійного відчуття комфорту. Ви можете легко зробити помітні поліпшення чистоти повітря, яким Ви дихаєте, а отже, і загальної якості життя, завдяки інноваційною вентиляцією STIEBEL ELTRON. Винятково зручні вдосконалені рекуператори забезпечують регулярну вентиляцію, без витрати цінної енергії.

Енергоефективна вентиляція - зручна економія

Автоматична вентиляція з ефективною фільтрацією пропонує вам багато зручностей та щоденних переваг порівняно з провітрюванням через вікна. Оселю слід провітрювати кілька разів на день для підтримки якості повітря на оптимальному рівні. Для цього потрібен час, якого багато хто з нас просто не має. Крім того, відкриті вікна не тільки пропускають холодні протяги, але часто збільшують шум, бруд і кількість дратівливих комах. Це є суттєвою неприємністю у міських будинках, яку можна легко вирішити за допомогою системи вентиляції з рекуператором. Хворі на алергію люди також можуть зітхнути з полегшенням: повністю автоматичний рекуператор має спеціальний фільтр, які запобігають попадання пилу всередину дому.

У той же час, вентиляція з рекуперацією тепла знижує Ваші витрати на енергію та є особливо енергоефективною. Повністю автоматична вентиляція регулює повітрообмін відповідно до поточного рівня вологості, відтворюючи до 90% тепла, яке інакше втрачається при провітрюванні. Взимку зберігається затишна атмосфера. І якщо говорити про ефективність: деякі моделі можуть навіть забезпечувати підігрів гарячої води та опалення будинку.

Ефекти хорошого мікроклімату в приміщенні:

 • Правильна температура в будь-який час
 • Відсутність протягів
 • Оптимальна вологість
 • Найкраща можлива чистота повітря

Преваги припливно-витяжної вентиляції

 • Поліпшення якості повітря в оселі
 • Економія часу з автоматичною вентиляцією
 • Скорочення споживання енергії
 • Зменшення шкідливих викидів
 • Захист будівельної конструкції
 • Профілактика грибкової цвілі
 • Захист від проникнення через відкриті вікна

Чому вентиляція так важлива?

Надзвичайно ефективний рівень теплоізоляції, який застосовується в сучасних будинках, робить їх повітронепроникними для запобігання втрачати енергії. Зокрема такі будинки мають герметичну оболонку, яка унеможливлює природний повітрообмін і робить контрольовану вентиляцію важливою.
Однак такі ж проблеми в старих будинках. В результаті вдосконалень для теплоізоляції часто немає адекватної подачі через зазори та інші раніше повітропроникні місця. Це створює конфлікт інтересів між практичною теплоізоляцією та потребою у повітрообміні, який можна вирішити за допомогою вентиляції з рекуператором.

Побудова правильного середовища в приміщенні може бути замкнутим колом. Вам потрібно знати:

 1. Вентиляція: приміщення потребують регулярного повітрообміну. Мінімальна вимога - 0,4-кратна зміна щогодини.
 2. Цвіль: відсутність вентиляції  спричиняє більш високу відносну вологість. Результат - пошкодження вологою та ріст цвілі.
 3. Споживання енергії: можливі втрати близько 50% тепла через вікна та інфільтрацію. Це як викидати гроші у вікно!
 4. Герметизація: герметична оболонка будівлі та щільно закриті вікна зменшують витрати на опалення, але також значно знижують швидкість природнього повітрообміну.

Вентиляція чи провітрювання

Захист будівельної конструкції
Зростаюча непроникність нових домів та модернізованих житлових осель вимагає постійного провітрювання, наприклад для запобігання зростання грибкової цвілі та пошкодження будівлі. В цих випадках має сенс встановити контрольовану вентиляцію, оскільки провітрювання не дуже практичний спосіб. Цей підхід є вкрай незручним, адже для забезпечення гігієнічних мінімальних вимог потрібно провітрювати дім по чотири-шість разів на день протягом приблизно п'ять хвилин кожного разу.Оптимальна вентиляція
Незалежно чи вибираєте ви децентралізовану механічну чи центральну, контрольована вентиляція надійно забезпечує необхідний повітрообмін, а деякі моделі рекуператорів здатні здійснювати особливо енергоефективне опалення будинку та приготування гарячої води. Тому навіть не перебуваючи  вдома, ви можете бути впевнені в приємному кліматичному режимі у всіх житлових кімнатах. І насолоджуватись свіжим мікрокліматом по поверненню!

Децентралізована чи централізована вентиляція

DecenralizedVentilationДецентралізована вентиляція

У разі децентралізованої вентиляції проводиться розмежування між приладами з рекуператором та без нього, вони складаються з єдиного блоку, встановленого у зовнішній стіні кожної кімнати, що підлягає вентилюванню. Такий прилад може бути обладнаний двома вентиляторами та рекуператором для відновлення тепла, наприклад - протиточним теплообмінником. Вибираючи такі рекуператори, також важливо шукати мінімально можливі звукові викиди, а також простоту очищення та обслуговування. Важлива можливість керувати окремими вентиляторами, щоб швидкість потоку відповідала потребам.

Такі рекуператори особливо підходить у випадку реконструкції або там, де є локальні проблеми з вологістю. Потрібні монтажні роботи зазвичай мінімальні. Окремі блоки можуть працювати окремо для витяжки з приміщень, де критична вологість, наприклад, ванних кімнат та кухонь. У поєднанні з другим блоком вони забезпечують хорошу роботу в усьому житловому приміщенні. Датчики вологості та CO2 керують приладами. 

 

 

StiebelEltronLWZ370Централізована вентиляція

Серед систем центральної вентиляції розрізняють витяжні та припливно-витяжні. Найпростіша і найдешевша витяжна система - відстояне повітря витягується за допомогою каналів з таких областей, як кухня, гардероб, ванна кімната та туалет, у той же час створений негативний тиск спричиняє потрапляння свіжого через зовнішні отвори прямо у зони подачі (вітальня, ігрова кімната, спальні). Об'єм, що видаляється з ділянок витяжки, визначається швидкістю вентилятора. Прості ступінчасті перемикачі можуть регулювати витрату відповідно до потреб. За допомогою невеликого теплового насоса витяжне повітря можна використовувати для підігріву гарячої води та, якщо потрібно, для обігріву приміщення. Повітропроводи, необхідні для цього, можна прокладати в стіни, бетонні, підвісні стелі, підлогу, підкладати під шар стяжки або навіть встановлювати зовні. Тому цей варіант особливо підходить для нових будівельних та комплексних проектів модернізації. 

Енергія, що отримується з витяжного повітря, може використовуватися для нагрівання свіжого припливного. На відміну від витяжної припливно-витяжна система здійсню вентиляцію з центральної точки за допомогою канальних повітропроводів по всіх зонах подачі. Тепло відновлюється в перехресному протиточному теплообміннику - ефективність рекуперації сягає приблизно 90%. Подача фільтрується, щоб запобігти забрудненню агрегату та повітропроводів, а також для захисту людей, що страждають алергією. Наявні фільтри різних якостей. Припливно-витяжні системи створюють чудовий рівень комфорту в будинку.

Вентиляція Stiebel Eltron - продаж та встановлення у Львові

Компанія Альтернетика пропонує своїм клієнтам вентиляцію від провідного європейського виробника енергозберігаючих житлових технологій - Stiebel Eltron. В нас Ви можете дізнатись усю необхідну інформацію, отримати швидку консультацію, придбати рекуператор з усіма необхідними комплектуючими та замовити встановлення.