Stiebel Eltron є міжнародно діючою групою і є одним з лідерів світового ринку та технологій у сфері будівельних послуг та відновлюваних джерел енергії.
Понад 90 років технічні показники, якість, інновації, надійність та орієнтованість на клієнта були визначальними чинниками нашого успіху. З п'ятьма національними та міжнародними виробничими потужностями, 24 компаніями з продажів по всьому світу, а також торговельними організаціями та агентствами в більш ніж 120 країнах, компанія Stiebel Eltron має глобальну присутність. Більше 40 відсотків обороту виробляється за кордоном.


    WPC 1 У 1924 році в Берліні засновник компанії д-р Теодор Стебел почав реалізувати своє бачення розвитку та виробництва продуктів з низьким споживанням енергії, більшою безпекою та більшим комфортом. Ця мета досі відноситься до компанії сьогодні.
     Як сімейна компанія, керована інноваціями, компанія Stiebel Eltron проводить чітку стратегію виробництва та розвитку продуктів - для екологічно чистих, ефективних та зручних будівельних послуг. З більш ніж 3100 співробітниками у всьому світі компанія постійно концентрується на власному досвіді - від розробки продукту до виробництва. Результатом є ефективні та інноваційні рішення для гарячої води, тепла, вентиляції та охолодження. Завдяки широкому асортименту продукції, Stiebel Eltron завжди має правильне рішення готувати будинки для майбутніх потреб сьогодні.

     Інвестиції в інновації - виробничі потужності STIEBEL ELTRON. Штаб-квартира компанії Stiebel Eltron Group знаходиться у місті Хольцмінден, де також розташоване найбільше виробниче підприємство. Тут розташована не тільки глобальна адміністрація та організація збуту, але також виробництво електричних водонагрівачів, безпосередньо нагрівальних приладів, а також теплових насосів та систем для використання відновлюваних джерел енергії. Друга домашня рослина розташована в Ешвеге, де невеликі водяні обігрівачі, кип'ятильники, сушильні машини та термопластичні компоненти для всіх пристроїв, виготовлених групою, виробляються у високо автоматизованому об'єкті. Три міжнародні виробничі потужності: Попрад (Словаччина), Аюттхая (Таїланд) і Тяньцзінь (Китай) завершують міжнародний виробничий слід.
Стібел Елтрон розпочав розробку систем використання поновлюваних джерел енергії 40 років тому. Завдяки рішенням між п'ятьма кіловатами та одним мегаваттом, сьогодні компанія є одним з провідних постачальників теплових насосів для опалення, охолодження та гарячої води, вентиляційних приладів з рекуперацією тепла та термічної сонячної системи опалення. Фотовольтаїка завершує продуктовий портфель.

Stiebel eltron.svg