Stiebel Eltron та Альтернетика розпочали співпрацю в Україні
Stiebel Eltron

Stiebel Eltron міжнародно діюча група та один з лідерів світового ринку у сфері технологій для житлових сервісів та відновлюваних джерел енергії.
Понад 90 років технічні показники, якість, інновації, надійність та орієнтованість на клієнта були визначальними чинниками успіху Stiebel Eltron. З п'ятьма національними та міжнародними виробничими потужностями, 24 компаніями з продажів по всьому світу, а також торговельними організаціями та агентствами в понад 120 країнах, Stiebel Eltron має глобальну присутність. Близько 40 відсотків обороту виробляється за кордоном.

WPC 1У 1924 році в Берліні засновник компанії доктор Теодор Штібель почав реалізувати своє бачення розвитку та виробництва безпечних й комфортних технологій з низьким споживанням електроенергії. Ця мета сповідується Stiebel Eltron і на сьогоднішній день.
Як сімейний бізнес, керований інноваціями, Stiebel Eltron проводить чітку стратегію виготовлення та розвитку продуктів - для екологічно чистих, ефективних та зручних будівельних сервісів. З більш ніж 3100 працівниками у всьому світі компанія постійно опирається на власний досвід - від розробки до виробництва. Результатом є ефективні та надсучасні рішення для гарячого водопостачання, опалення, вентиляції та охолодження. Завдяки широкому асортименту продукції, Stiebel Eltron завжди має готові пропозиції для майбутніх потреб вже сьогодні.
Інвестиції в інноваційні дослідження та виробничі потужності STIEBEL ELTRON.
Штаб-квартира та найбільше підприємство компанії Stiebel Eltron знаходяться у місті Хольцмінден (Німеччина). Тут не тільки глобальна адміністрація та організація збуту, але також завод електричних водонагрівачів, нагрівальних приладів, теплових насосів та систем для використання відновлюваних джерел енергії. Друга домашня одиниця розташована в Ешвеге, де невеликі водонагрівачі, кип'ятильники, сушильні машини та термопластичні компоненти для всіх пристроїв, виробляються на високо автоматизованому об'єкті. Три міжнародні виробничі потужності: Попрад (Словаччина), Аюттхая (Таїланд) і Тяньцзінь (Китай) завершують формування технологічного потенціалу.
STIEBEL ELTRON розпочав розробку систем використання поновлюваних джерел енергії 40 років тому. Завдяки рішенням між п'ятьма кіловатами та 1 мегаваттом, сьогодні група є одним з провідних постачальників теплових насосів для опалення, охолодження, гарячої води, вентиляційних приладів з рекуперацією тепла та сонячних колекторів. Фотовольтаїка завершує продуктовий портфель компанії.

Stiebel eltron