ГРУНТОВІ ТЕПЛОВІ НАСОСИ У ЛЬВОВІ - АЛЬТЕРНЕТИКА
nibe-energy-systems

Шведська технологічна компанія NIBE є найбільшою в Європі компанією, що займається виготовленням і реалізацією нагрівальних пристроїв в країнах Північної Європи та Північної Америки, зокрема, грунтових теплових насосів, приладів опалення та водонагріву. Погодні умови в Україні схожі з зимою в Північній Європі, тому вироби фірми NIBE дуже затребувані у наших покупців. При виробництві своєї продукції компанія NIBE використовує тільки сучасні високорозвинені технології і відновлювані джерела енергії. Основними покупцями товару фірми є компанії, зайняті в сфері будівництва нових будівель, ремонту (реставрації), сервісного обслуговування та удосконалення вже існуючих будівель. Грунтові теплові насоси NIBE - це вигідна ціна та висока якість!

Грунтові теплові насоси компанії NIBE також вельми економічні і високоефективні, вони дозволять їхнім власникам істотно заощадити на опаленні приміщення взимку і охолодженні влітку. При цьому насоси бережуть екологію, оскільки в процесі роботи споживають безкоштовну відновлювану природну теплову енергію. Грунтовий тепловий насос компанії NIBE може бути геотермальним (використовує тепло грунту) або гідротермальних (використовуює тепло води).

Наша компанія "Альтернетика" є одним з лідерів по установці найсучасніших систем опалення / охолодження, вентиляції та утилізації тепла стічних вод. На нашому сайті пропонуємо Вашій увазі грунтові теплові насоси компанії NIBE по самим оптимальними цінами в Україні. Серед всіх інших видів насосів у ґрунтових теплових насосів найбільший і постійний ККД, який не залежить від температури навколишнього середовища або від пори року. Найчастіше грунтовий тепловий насос служить заміною газового котла. За допомогою грунтового теплового насоса можна нагрівати воду, підігрівати басейн або охолоджувати приміщення. Грунтові теплові насоси компанії NIBE - це теплонасоси з інтелектуальним керуванням, які оснащені компресором і циркуляційними насосами, потужність в них можна автоматично коригувати (в тому числі і дистанційно). Тепловий насос можна приєднувати до різних пристроїв, наприклад, до вентиляційного теплообміннику, обігрівача басейну, системі охолодження або системі опалення (обігрівачі, система «тепла підлога» та інше).

Грунтові теплові насоси компанії NIBE влаштовані з 2 блоків:

  • основного внутрішнього (він ставиться в котельні), перетворює тепло безпосередньо з грунту;
  • зовнішнього (зариті в землі труби). У трубах циклічно обертається теплоносій, який вилучає тепло з грунту. Труби можуть укладатися горизонтально або вертикально.

Грунтовий тепловий насос можуть назвати вода/вода або вода/повітря. Це означає, що тепловий насос видобуває теплову енергію за допомогою води і переробляє її в рідину (підігрів води в опалювальних системах) або підігріває повітря (в системах кондиціонування).

На нашому сайті Ви можете придбати високоякісні грунтові теплові насоси компанії NIBE за найбільш прийнятними цінами в Україні.