Утилізація тепла стічних вод - Львів, Альтернетика

У сучасному світі великі і дрібні міста, промисловість і приватні господарства все більше відчувають потребу в недорогий, екологічно чистої і надійної енергії для забезпечення потреб людства в усіх сферах життя. Виходом з такої ситуації може стати відновлювальна енергія. Поновлювані джерела енергії практично безмежні, чого не можна сказати про копалин носіях енергії. Для вживання цих природних резервів існують різні технології. У тому числі і утилізатори стічних вод.

Як правило, стічна вода, в якій міститься теплова енергія, зливається в каналізацію, а теплова енергія не використовується. Утилізатори тепла стічних вод переробляють цю енергію і використовують її для нагрівання проточної води. При спільному застосуванні теплового насоса і теплообмінника - рекуператора для нагріву води необхідно 10% загального запасу енергії. Крім того, в рекуператорах зазвичай вмонтована стандартна система очищення, за допомогою якої можна утилізувати і брудні стічні води. Утилізовану теплу стічну воду, перероблену і підігріту, можна використовувати в різних виробничих процесах, а також в душах для басейнів, в пральнях, в лікарнях та інших громадських закладах, де потрібна гаряча вода.

На базі теплопровідної системи FRANK PKS створена сучасна система утилізації тепла стічних вод PKS - THERMPIPE. Шляхом заміни звичайної каналізаційної труби такою системою тепло стічних вод можна використовувати для економного опалення або охолодження житлових і комерційних будівель. Контур рекуператора занурений в розчин пропіленгліколю, а зсередини труби гладкі, що дозволяє стічних вод вільно рухатися по контуру. Всі процеси зварювання каналізаційних труб і контуру теплообмінника регламентовані правилами компанії FRANK, що гарантує їх герметичність. Система утилізації тепла стічних вод PKS - THERMPIPE виготовлена ​​з поліетилену вищої якості РЕ 100, який використовується також для водопостачання питною водою і газопостачання. Контур рекуператора відповідає світовим стандартам якості. Система PKS - THERMPIPE укомплектована необхідною запірно - регулюючої арматурою і об'єднана в загальний комплекс з тепловим насосом. Компанія Алтернетіка пропонує Вашій увазі весь комплекс системи PKS - THERMPIPE «під ключ».

Система утилізації тепла стічних вод PKS - THERMPIPE має наступні технічні характеристики:

- площа поперечного перерізу каналів постійна, що дозволяє досягти постійної швидкості руху води;

- тепловий насос оснащений герметичним компресором і віброзахистом;

- система включає в себе всі необхідні елементи і систему управління

- система проходить суворий контроль якості при виробництві;

- стічні води фільтруються за допомогою фільтра грубої очистки води;

- теплообмінник забезпечений додатковими засобами безпеки від змішання брудної води з проточною водою.

Українська компанія Альтернетіка є одним з лідерів по установці найсучасніших систем опалення / охолодження, вентиляції та утилізації тепла стічних вод. На нашому сайті ми пропонуємо Вашій увазі високоякісні утилізатори тепла стічних вод однієї з провідних світових компаній FRANK PKS по самим оптимальними цінами в Україні.