Купити тепловий насос у Львові за найкращою ціною

Багато споживачів сьогодні знайшли прекрасне застосування теплових насосів в побуті та промисловості. Головна особливість таких пристроїв - вони необхідні для опалення приміщення, шляхом використання низько потенційного тепла навколишнього середовища (повітря, води, землі). Такі пристрої з'явилися на ринку зовсім недавно, але за такий короткий проміжок часу вже встигли привернути увагу багатьох споживачів. Тепловим насосам віддають свою перевагу клієнти, для яких важлива економія коштів на електроенергію, а також екологічний стан навколишнього світу.

Теплові насоси: особливості та різновиди пристроїв

Теплові насоси - це сучасні пристрої, які є альтернативними джерелами енергії. Вони мають безліч переваг, на відміну від класичних опалювальних систем. Варто зазначити, що теплові насоси дозволяють отримати дешеве тепло без шкоди навколишньому середовищу. Як результат - Ви будете почувати себе комфортно в будинку, але зможете здорово заощадити кошти на електроенергію і подбаєте про екологію.

Сьогодні у продажу Ви зможете зустріти теплові насоси різного типу. Вони відрізняються рядом особливостей: принципами роботи, параметрами, нюансами у використанні. Перш ніж вибрати необхідний тип теплового насоса, вам потрібно ознайомитися з усіма різновидами подібних опалювальних систем і дізнатися про особливості роботи кожної. Це допоможе Вам прийняти правильне рішення і вибрати оптимальну модель теплового насоса конкретно для Вашого приміщення.

Залежно від виду передачі енергії теплові насоси можуть бути двох видів:

  1. Компресійні - моделі, які прості у використанні і мають високу ефективність в роботі, тому користуються великою популярністю серед споживачів. Головна особливість насосів такого типу - використання компресора і конденсатора в своїй роботі.
  2. Абсорбційні - які працюють за допомогою використання спеціальної пари. Це сучасне рішення для житлового приміщення. Такі моделі відрізняються особливою ефективністю, завдяки використанню абсорбенту для роботи насоса.

Розрізняють теплові насоси і в залежності від джерела тепла. Сьогодні у продажу є такі типи насосів:

  • геотермальні - моделі, які використовують для своєї роботи енергію з грунту або води;
  • повітряні - теплові насоси, які використовують тепло з атмосфери для опалення будинку;
  • насоси, які використовують для своєї роботи вторинне тепло.

Шукаєте, де купити теплові насоси у Львові? Якісні моделі ви знайдете в нашому інтернет-магазині «Альтернетика». Компанія пропонує своїм покупцям найкращі сучасні рішення для опалення будинку. Тут Ви зможете замовити теплові компресійні або абсорбційні насоси з використанням тепла різного типу. Ви можете бути впевненими у високій якості продукції, адже компанія пропонує своїм клієнтам сучасні теплові насоси від кращих світових виробників. Наш інтернет-магазин «Альтернетика» дозволяє Вам купити тепловий насос у Львові за демократичною ціною.