Геотермальний тепловий насос купити у Львові - Альтернетика
Геотермальний тепловий насос купити у Львові - Альтернетика

На сьогоднішній день питання енергозбереження є надзвичайно актуальним. Багато людей намагаються знайти оптимальний вихід із ситуації, коли паливо дорожчає з кожним днем. Вихід є - потрібно купувати геотермальні теплові насоси.У нас, в інтернет-магазині «ALTERNETICA», зараз вигідні ціни на цей сегмент товару. Завдяки високій якості наших насосів ви можете бути впевнені в їх надійності і високій продуктивності. Купити геотермальний насос за найкращою ціною - це «ALTERNETICA».

На Українському ринку не так і багато подібних пропозицій за низькими цінами. Щоб якось заощадити на рахунках за електроенергію і збільшити ресурс використання, кращим варіантом буде купити тепловий насос NIBE. За допомогою його інтелектуального управління, користуватися буде дуже просто. Він забезпечить Вам високе виробництво тепла при будь-якій температурі на вулиці для потреб Вашого приміщення. За рахунок роботи геотермального теплового насоса буде знижена кількість циклів (пуск / стоп) зокрема навесні і восени.

Геотермальний тепловий насос можна активно використовувати, як в житлових, так і комерційних будівлях. На продуктивність його роботи це ніяк не вплине. Ви, як користувач, можете налаштовувати режим споживання електроенергії. Спеціально вмонтований бак з гарячою водою буде доступний в трьох варіантах захисту від корозії. Такий тепловий насос можна вільно підключати до різних пристроїв, зокрема: рекуператора тепла вентиляційного повітря, для нагріву басейну, пасивного охолодження, активного охолодження, різних опалювальних систем з різними температурними режимами роботи.

Про основні переваги геотермального теплового насосу

Як Ви вже зрозуміли, такий пристрій допоможе Вам відмінно заощадити на електроенергії. Геотермальний тепловий насос дуже продуктивний у своїй роботі, і ніяк не залежить від зовнішніх і внутрішніх температур. З ряду основних його переваг виділяють кілька.

Всередину теплового насоса вбудований бойлер з гарячою водою. За багатьма рейтингами тепловий насос займає лідируючі позиції. Під час його використання Вам не потрібно буде сильно витрачатися, він навпаки буде економити ваші гроші. Відразу ж зменшаться витрати на опалення будинку / квартири і використання гарячої води.

Протягом довгого часу Ви зможете насолоджуватися теплом і продуктивною роботою теплового насоса завдяки інверторному компресора. Теплова потужність компресора становить 1,5-6 кВт, 3-12 кВт, 4-16 кВт, але ці дані повністю залежать від моделі. Такі деталі відразу ж уточнюйте з продавцем інтернет-магазину.

Геотермальний тепловий насос надзвичайно потужний, його сила роботи становить 25 кВт (компресор + електронагрівач). За необхідності Ви можете об'єднувати роботу теплового насоса з іншими теплогенеруючими пристроями, це можуть бути: котли, централізоване теплопостачання, сонячний колектор та інші.

Щоб купити тепловий насос в Україні за доступною ціною прямо зараз, Вам потрібно тільки вибрати товар на нашому сайті і оформити його замовлення. За необхідності Вас з радістю проконсультують по багатьом питанням, пов'язаним з теплопостачанням геотермальних теплових насосів.