Блог

Раді Вам повідомити, що кожен наш клієнт при купівлі теплового насосу NIBE в період з 01.09.2018 до 31.12.2018 отримує в подарунок річну підписку на сервіс NIBE Uplink.

З NIBE Uplink Ви зможе керувати кліматом Вашого помешкання з будь-якого місця із доступом до інтернету. Детальніше про сервіс Ви можете дізнатися в цій темі.

Завершений проект на базі двох теплових насосів NIBE F2120-20. 

Були проведені роботи по вдосконаленню застарілої системи опалення. Автоматизована система керування, яка керуе тепловими насосами, газовим котлом та твердопаливним котлом.

     Завершений проект поблизу Трускавця, Львівська область.

Власний житловий будинок загальною площею 200м² в якому в якості основного джерела тепла та гарячого водопостачання було прийнято рішення встановити тепловий насос NIBE F1226 12. Загальна теплова потужність теплового насосу - 21 кВт, вмонтований бойлер гарячої води об'ємом 180л

     Готель "Mirotel" у м.Трускавець, Львівської області. У проекті було використано 4 теплові насоси NIBE F1345, підключених у 2 каскади:

  • 2х1345 60 кВт, загальною тепловою потужністю 120 кВт, які працюють від утилізації тепла з холодильних машин (чиллер) та нагрівають побутову воду для потреб замовника;
  • 2х1345 40+60 кВт, загальною тепловою потужністю 100 кВт, які працюють від утилізації стічних вод для нагріву гарячої води.

    Stiebel Eltron є міжнародно діючою групою і є одним з лідерів світового ринку та технологій у сфері будівельних послуг та відновлюваних джерел енергії.
Понад 90 років технічні показники, якість, інновації, надійність та орієнтованість на клієнта були визначальними чинниками нашого успіху. З п'ятьма національними та міжнародними виробничими потужностями, 24 компаніями з продажів по всьому світу, а також торговельними організаціями та агентствами в більш ніж 120 країнах, компанія Stiebel Eltron має глобальну присутність. Більше 40 відсотків обороту виробляється за кордоном.

Ми на зустрічі партнерів NIBE зі всієї України в "Адмірал Холл", Київ. Alternetica посіла друге місце по продажах теплових насосів NIBE в Україні та отримала відзнаку "Кращий монтаж теплового насосу 2017"

Контролюйте клімат будинку де б Ви не були!

NIBE Uplink ™ - це новий ефективний інструмент, який дає Вам швидкий і легкий контроль над тепловим насосом незалежно від того, де Ви знаходитесь. З NIBE Uplink ™ Ви можете отримати короткий огляд і нинішній статус вашого теплового насоса і опалення у Вашому будинку за допомогою смартфона або ПК. Чітка і зрозуміла інформація про температури опалення, кондиціонування, гарячого водопостачання, нагріву басейну та інші легкодоступні. Змінюйте налаштування для комфорту або додаткової економії грошей в будь-якому місці з доступом до інтернету.