Блог

     Завершений проект поблизу Трускавця, Львівська область.

Власний житловий будинок загальною площею 200м² в якому в якості основного джерела тепла та гарячого водопостачання було прийнято рішення встановити тепловий насос NIBE F1226 12. Загальна теплова потужність теплового насосу - 21 кВт, вмонтований бойлер гарячої води об'ємом 180л

     Готель "Mirotel" у м.Трускавець, Львівської області. У проекті було використано 4 теплові насоси NIBE F1345, підключених у 2 каскади:

  • 2х1345 60 кВт, загальною тепловою потужністю 120 кВт, які працюють від утилізації тепла з холодильних машин (чиллер) та нагрівають побутову воду для потреб замовника;
  • 2х1345 40+60 кВт, загальною тепловою потужністю 100 кВт, які працюють від утилізації стічних вод для нагріву гарячої води.

    Stiebel Eltron є міжнародно діючою групою і є одним з лідерів світового ринку та технологій у сфері будівельних послуг та відновлюваних джерел енергії.
Понад 90 років технічні показники, якість, інновації, надійність та орієнтованість на клієнта були визначальними чинниками нашого успіху. З п'ятьма національними та міжнародними виробничими потужностями, 24 компаніями з продажів по всьому світу, а також торговельними організаціями та агентствами в більш ніж 120 країнах, компанія Stiebel Eltron має глобальну присутність. Більше 40 відсотків обороту виробляється за кордоном.

Ми на зустрічі партнерів NIBE зі всієї України в "Адмірал Холл", Київ. Alternetica посіла друге місце по продажах теплових насосів NIBE в Україні та отримала відзнаку "Кращий монтаж теплового насосу 2017"

Контролюйте клімат будинку де б Ви не були!

NIBE Uplink ™ - це новий ефективний інструмент, який дає Вам швидкий і легкий контроль над тепловим насосом незалежно від того, де Ви знаходитесь. З NIBE Uplink ™ Ви можете отримати короткий огляд і нинішній статус вашого теплового насоса і опалення у Вашому будинку за допомогою смартфона або ПК. Чітка і зрозуміла інформація про температури опалення, кондиціонування, гарячого водопостачання, нагріву басейну та інші легкодоступні. Змінюйте налаштування для комфорту або додаткової економії грошей в будь-якому місці з доступом до інтернету.

 

Сучасна система із п'яти теплових насосів NIBE F2120-20, які використовують повітря для нагріву гарячої води у готелі "Весна", що у м.Трускавець, Львівської області.

 

КОМУ БЕЗКОШТОВНУ ЕНЕРГІЮ?

Подивіться у вікно. Що ви бачите? Вулицю, будинок навпроти, дерева і поля? Ми в компанії NIBE бачимо джерело безкоштовної енергії - повітря! Чи вірите ви в це чи ні, але ви дійсно можете використовувати навколишнє повітря, один з абсолютно безкоштовних дарів природи, для обігріву і охолодження свого будинку. Навіть при температурі нижче нуля атмосферне повітря містить тепло. Якщо це тепло концентрується за допомогою повітряно-водяного теплового насоса NIBE, його вистачає для нагрівання радіаторів (або системи підігріву підлоги) і гарячої води. Деякі повітряно-водяні теплові насоси також можна використовувати Як кондиціонери для охолоджування будинку в літній період. Це дивовижна система, і вона працює. Ми це знаємо, оскільки використовуємо технологію теплових насосів в Швеції вже більше 30 років.