Блог

Встановлення проточного водонагрівача є одним з найшвидших способів забезпечити будинок гарячою водою.

У проточних водонагрівачах (у просторіччі «проточники») розмір бака сильно зменшений, так що нагрівальна ємність являє собою вузьку трубку. Це призводить до швидкого прогріву води за той час, поки вона протікає через нагрівальну ємність. Приготування гарячої води потрібної температури відбувається буквально «на льоту». Такі водонагрівачі мають помітно вищу потужність, так, тільки для прийняття душу потрібна потужність не менше 6-8 кВт, а для повноцінного постачання гарячої води індивідуального житлового будинку - 18-24 кВт. Однак більш висока потужність не означає більшого споживання електроенергії, оскільки такий водонагрівач працює порівняно невеликий час, адже йому не потрібно прогрівати цілий бак.

Тарифи на газ за останні декілька років суттєво зросли та продовжують підніматись. Чим вищі тарифи на енергоносії, тим актуальнішим стає питання - скільки коштуватиме опалення житла. Давайте розглянемо, куди дівається тепло в будинку?

Типи ґрунтових теплових насосів NIBE.

  • ВЕРТИКАЛЬНІ ЗОНДИ

Теплові насоси беруть енергію із при поверхневого геотермального шару, оскільки цілорічна стабільна температура становить від +10 до +15 °С на глибині до 200 метрів. Для вилучення цієї енергії у ґрунті бурять свердловини, в які опускають герметичні поліетиленові U-подібні труби (зонди), або геотермальні спіральні зонди на меншу глибину до 12 м.

Раді Вам повідомити, що кожен наш клієнт при купівлі теплового насосу NIBE в період з 01.01.2019 до 31.12.2019 отримує в подарунок річну підписку на сервіс віддаленого керування NIBE Uplink.

З NIBE Uplink Ви зможе керувати кліматом Вашого помешкання з будь-якого місця із доступом до інтернету. Детальніше про сервіс Ви можете дізнатися в цій темі.

    Stiebel Eltron є міжнародно діючою групою і є одним з лідерів світового ринку та технологій у сфері будівельних послуг та відновлюваних джерел енергії.
Понад 90 років технічні показники, якість, інновації, надійність та орієнтованість на клієнта були визначальними чинниками нашого успіху. З п'ятьма національними та міжнародними виробничими потужностями, 24 компаніями з продажів по всьому світу, а також торговельними організаціями та агентствами в більш ніж 120 країнах, компанія Stiebel Eltron має глобальну присутність. Більше 40 відсотків обороту виробляється за кордоном.

Ми на зустрічі партнерів NIBE зі всієї України в "Адмірал Холл", Київ. Alternetica посіла друге місце по продажах теплових насосів NIBE в Україні та отримала відзнаку "Кращий монтаж теплового насосу 2017"

Контролюйте клімат будинку де б Ви не були!

NIBE Uplink ™ - це новий ефективний інструмент, який дає Вам швидкий і легкий контроль над тепловим насосом незалежно від того, де Ви знаходитесь. З NIBE Uplink ™ Ви можете отримати короткий огляд і нинішній статус вашого теплового насоса і опалення у Вашому будинку за допомогою смартфона або ПК. Чітка і зрозуміла інформація про температури опалення, кондиціонування, гарячого водопостачання, нагріву басейну та інші легкодоступні. Змінюйте налаштування для комфорту або додаткової економії грошей в будь-якому місці з доступом до інтернету.