Блог

 

Сучасна система із п'яти теплових насосів NIBE F2120-20, які використовують повітря для нагріву гарячої води у готелі "Весна", що у м.Трускавець, Львівської області.

Контролюйте клімат будинку де б Ви не були!

NIBE Uplink ™ - це новий ефективний інструмент, який дає Вам швидкий і легкий контроль над тепловим насосом незалежно від того, де Ви знаходитесь. З NIBE Uplink ™ Ви можете отримати короткий огляд і нинішній статус вашого теплового насоса і опалення у Вашому будинку за допомогою смартфона або ПК. Чітка і зрозуміла інформація про температури опалення, кондиціонування, гарячого водопостачання, нагріву басейну та інші легкодоступні. Змінюйте налаштування для комфорту або додаткової економії грошей в будь-якому місці з достопом до інтернету.

 

КОМУ БЕЗКОШТОВНУ ЕНЕРГІЮ?

Подивіться у вікно. Що ви бачите? Вулицю, будинок навпроти, дерева і поля? Ми в компанії NIBE бачимо джерело безкоштовної енергії - повітря! Чи вірите ви в це чи ні, але ви дійсно можете використовувати навколишнє повітря, один з абсолютно безкоштовних дарів природи, для обігріву і охолодження свого будинку. Навіть при температурі нижче нуля атмосферне повітря містить тепло. Якщо це тепло концентрується за допомогою повітряно-водяного теплового насоса NIBE, його вистачає для нагрівання радіаторів (або системи підігріву підлоги) і гарячої води. Деякі повітряно-водяні теплові насоси також можна використовувати Як кондиціонери для охолоджування будинку в літній період. Це дивовижна система, і вона працює. Ми це знаємо, оскільки використовуємо технологію теплових насосів в Швеції вже більше 30 років.

УМОВИ ГРАНТУ ЗІ ШВЕЦІЇ:

Термін реєстрації з 20.03.2018 до 31.05.2018 або до вичерпання ліміту

Ліміт Гранту 50 штук теплових насосів NIBE (Швеція)

Теплові насоси – це сучасні пристрої, які дозволяють створити затишок та комфорт у будинку при різних погодних умовах. Всупереч тому, що такі види альтернативного опалення та охолодження з’явились відносно нещодавно, вони встигли завоювати популярність споживачів з усього світу. Теплові насоси – це, також, прекрасний спосіб пасивного охолодження будинку. Такі прилади допоможуть повноцінно обігріти будинок взимку та налаштувати конденсацію повітря в помешканні. Таким чином, теплові насоси можуть одночасно виконувати дві функції: слугувати джерелом тепла та охолодження у приміщенні.