Блог

 Теплові насоси – це сучасні пристрої, які дозволяють створити затишок та комфорт у будинку при різних погодних умовах. Всупереч тому, що такі види альтернативного опалення та охолодження з’явились відносно нещодавно, вони встигли завоювати популярність споживачів з усього світу. Теплові насоси – це, також, прекрасний спосіб пасивного охолодження будинку. Такі прилади допоможуть повноцінно обігріти будинок взимку та налаштувати конденсацію повітря в помешканні. Таким чином, теплові насоси можуть одночасно виконувати дві функції: слугувати джерелом тепла та охолодження у приміщенні.

Теплові насоси – це сучасні елементи/складові опалювальної системи, які дозволяють заощадити кошти на опалення будинку та використовувати екологічно безпечні опалювальні системи у приміщеннях різного типу. Принцип роботи будь-якого теплового насосу схожий на особливості роботи холодильника. Головна відмінність – холодильні машини використовують для охолодження, а теплові насоси потрібні на опалення помешкання.

Різновиди теплових насосів та особливості їх використання

Сьогодні в продажі є багато моделей теплових насосів, які відрізняються якістю роботи та особливостями використання таких опалювальних систем. Головна відмінність насосів – використання різних природних джерел тепла для своєї роботи. Від цього залежить особливості роботи кожної моделі. Ви зможете придбати наступні різновиди теплових насосів:

При встановленні опалювальної системі у будинку все більше споживачів сьогодні віддають перевагу нетрадиційним системам опалення. Це пояснюється надто високими тарифами на опалення та гаряче водопостачання при використанні традиційних способів. Найнадійнішим сучасним рішенням цієї проблеми стануть ґрунтові геотермальні зонди, які використовують тепло землі для опалення будинку та гарячого водопостачання. Сьогодні в продажі є безліч моделей опалювальної системи такого типу, адже геотермальні зонди користуються великою популярністю у сучасних споживачів. Головними перевагами такого типу опалення є економія коштів на тарифи та використання екологічно чистого способу для опалення свого помешкання.

Купівля теплового насосу Nibe f1255 – найкраще рішення для того, хто не хоче переплачувати за опалення. Адже таким чином ви зможете чудово заощадити кошти на енерговикористанні. Дана модель теплового насосу має безліч переваг, зокрема це інтелектуальне керування. В комплекті до вашої покупки піде компресор та циркуляційні насоси з автоматичним керуванням потужності пристрою. Якщо ви ще вагаєтеся, та вже знаєте про переваги теплових насосів, то консультанти інтернет-магазину «Alternetica» розкажуть вам уже про теплові насоси NIBE. Безліч вигідних пропозицій та низькі ціни чекають на вас.

 Все більше споживачів сьогодні обирають теплові насоси як ефективні комплектуючі деталі опалювальної системи свого будинку. Великий попит на таку продукцію пояснюється цілим рядом переваг. Перша за все, теплові насоси NIBE поєднують у собі економію коштів та екологічно чисте виробництво теплової енергії. Така продукція допоможе вам добре заощадити кошти на опалення будинку, і, в той же час, дозволить отримати належний рівень комфорту в приміщенні.

 Використання теплових насосів сьогодні користується великою популярністю серед споживачів. Це пояснюється тим, що такі пристрої виконують важливу роль в опаленні будинку. Геотермальними тепловими насосами називають пристрої, що необхідні для перенесення теплової енергії від джерела низькопотенційної теплової енергії (з низькою температурою) до споживача (теплоносія) з більш високою температурою.

Небувале зростання тарифів на енергоносії - ця проблема для споживачів тепла останнім часом стала дуже актуальною і навіть болючою, так як опалення стало дуже сильно бити по гаманцю громадян. У такий непростий час дуже багато хто починає шукати шляхи заощадити на опаленні в холодну пору року, але мало хто знає, що тепловий насос - це найвигідніша, раціональне, високоефективне і екологічне рішення даної задачі.

Ціни на тепловий насос

У цивілізованих країнах вже давно оцінили користь теплових насосів для опалення, робота яких побудована на використанні природного енергетичного потенціалу, що переходить за допомогою насоса до споживача. Джерелами енергії для теплових насосів виступають земля, вода або повітря. Тобто, використовуючи тепловий насос для опалення будинку, ви отримаєте безкоштовне і доступне тепло з навколишнього середовища.

Утилізація тепла із стічних вод відбувається за допомогою спеціального пристрою  - утиліхатора тепла. Він дозволяє використовувати теплову енергію стоків для попереднього нагрівання холодної води, що надходить в душ, водонагрівач або будь-яку ємність. Цей пристрій зменшує потреби в енергії, необхідної для підігріву води і тим самим підвищує потужність водонагрівачів.

Компанія «Альтерніка» пропонує комплексні рішення, що базуються на використанні сучасних технологій теплових насосів фірми NIBE у поєднанні з існуючими системами опалення (гібридних систем) і геотермальних технологій фірми FRANK. Поєднання цих технологій дозволяє забезпечити високу ефективність, економічну вигоду та заощадження, екологічну чистоту та повсякденний комфорт для вашої оселі. Ви можете зробити замовлення на нашому офіціальному сайті alternetica.com.ua і придбати товар по вигідній ціні.

Не секрет, що якість опалювальної системи приватного будинку безпосередньо впливає на те, наскільки комфортною буде в ньому температура. Безумовно, кожен гарний господар приділяє достатньо багато уваги системі опалення, так як йому та його сім’ї потрібно буде знаходитися в приміщенні достатньо багато часу. В зв’язку з різким ростом вартості природного газу та електроенергії багато власників будинків почали задумуватись про перехід на альтернативні джерела обігріву для свого будинку і альтернативне опалення. Чому так відбувається і що привертає таку увагу у людей?

Класичним способом опалення приватного будинку є опалення за допомогою газового котла. Однак у багатьох нових власників будинків виникають питання, що робити в тому випадку, якщо їх земельна ділянка не підключений до газової магістралі? Також нерідко в сучасних реаліях зустрічаються випадки, коли з подачею блакитного палива бувають перебої, а власник будинку, безумовно, хоче мати підстрахуватися, якщо, наприклад, це станеться в зимовий період. Ще одним не менш важливим моментом є те, що за останні два роки, вартість одного кубічного метра природного газу зросла в кілька разів. Тому у багатьох власників виникає логічне запитання про те, як можна заощадити на опаленні і в той же час бути впевненим стабільній роботі обладнання для опалення.

Компанія «Альтернетика» пропонує вашій увазі таку послугу, як установка теплового насосу. Сучасний рівень послуг компанія здійснює завдяки співпраці з відомими Європейськими технологічними фірмами, які спеціалізуються на виробництві обігрівальних пристроїв і геотермальних зондів. Пристрої з обігріву виробництва - Швеція, бренд «NIBE», а геотермальні зонди виробництва Німеччини, бренд «FRANK». Висока якість гарантована.

Вдосконалені новітні технології, поєднані з поновлюваними джерелами енергії, гарантовано забезпечать сучасний рівень комфорту в обігрівається об'єкті. Довіритися нам - значить бути впевненим у позитивному результаті і високій якості сучасного обладнання. Установка теплового насосу - це робота для професіоналів!

ДВІ НАЙБІЛЬШ ОЧЕВИДНІ ПРИЧИНИ ОБИРАТИ ҐРУНТОВІ ТЕПЛОВІ НАСОСИ

Екологічна

Теплові насоси NIBE екологічно чисті. Збираючи із землі сонячну енергію, і перетворюючи її в тепло для нагріву вашого будинку і гарячої води, ґрунтовий теплонасос набагато менше забруднює природу ніж традиційне викопне паливо. Деякі уряди і регіональні влади пропонують субсидії для домовласників, щоб перейти від опалення викопним паливом, на більш сучасні, поновлювані джерела енергії. Водночас з субсидіями впроваджуються додаткові податки на викопне паливо. Теплові насоси зараз офіційно класифікуються як поновлювані джерела енергії. За підтримки ЄБРР в Україні останнім часом розпочаті кредитні програми та субсидії, на цей час ще незначні, але з чіткою динамікою до збільшення. Немає кращого часу, щоб запланувати тепловий насос!

До недавна мало хто знав, що таке альтернативні види енергії. Так, всі чули про вітрові електростанції, про сонячну енергетику. Мало хто звертав увагу на енергію землі, поверхневих вод, повітря. Земля також має невичерпну і поновлювальну енергію. Її називають “геотермальною енергією”. Земля нагрівається, як ззовні впродовж літнього періду, так і зісередини, основним потоком теплоти є постійний потік теплоти з розжарених надр. Теплоту земна кора отримую в наслідок тертя ядра, ріоактивного розпаду елементів (урану та ін.), хімічних рекцій. Тому на певних глибинах підтримується стала впродовж року температура.