Блог про енергозберігаючі технології

Повітряні теплові насоси: моноблок чи спліт

Які існують варіанти, якщо ви плануєте встановити тепловий насос "повітря-вода"? Ви можете вибрати моноблок або спліт-систему. Що робить ці два типи обладнання найбільш вигідними з точки зору ціни, простору, функціональності та рівня шуму? Які основні відмінності і на який варіант зрештою варто зробити ставку – моноблочні чи спліт-насоси? Ми пояснимо це нижче.

Рекуператор Stiebel Eltron

Незалежно чи Ви працюєте на дивані чи в ліжку: свіже, здорове повітря при приємній кімнатній температурі - гарантія постійного відчуття комфорту. Ви можете легко зробити помітні поліпшення чистоти повітря, яким Ви дихаєте, а отже, і загальної якості життя, завдяки інноваційною вентиляцією STIEBEL ELTRON. Винятково зручні вдосконалені рекуператори забезпечують регулярну вентиляцію, без витрати цінної енергії.

Переваги проточних водонагрівачів

Встановлення проточного водонагрівача є одним з найшвидших способів забезпечити будинок гарячою водою.

У проточних водонагрівачах (у просторіччі «проточники») розмір бака сильно зменшений, так що нагрівальна ємність являє собою вузьку трубку. Це призводить до швидкого прогріву води за той час, поки вона протікає через нагрівальну ємність. Приготування гарячої води потрібної температури відбувається буквально «на льоту». Такі водонагрівачі мають помітно вищу потужність, так, тільки для прийняття душу потрібна потужність не менше 6-8 кВт, а для повноцінного постачання гарячої води індивідуального житлового будинку - 18-24 кВт. Однак більш висока потужність не означає більшого споживання електроенергії, оскільки такий водонагрівач працює порівняно невеликий час, адже йому не потрібно прогрівати цілий бак.

Як економити на утриманні будинку

Тарифи на природний газ, дрова та електроенергію за останні декілька років суттєво зросли та продовжують свій ріст. Чим вищі тарифи на енергоносії, тим актуальнішим стає на сьогодні питання - скільки коштуватиме опалення житла завтра. Давайте розглянемо, куди ж дівається тепло в будинку і як його зберегти?

Принцип роботи теплового насоса
  • ВЕРТИКАЛЬНІ ЗОНДИ

Теплові насоси беруть енергію із при поверхневого геотермального шару, оскільки цілорічна стабільна температура становить від +10 до +15 °С на глибині до 200 метрів. Для вилучення цієї енергії у ґрунті бурять свердловини, в які опускають герметичні поліетиленові U-подібні труби (зонди), або геотермальні спіральні зонди на меншу глибину до 12 м.

uplnk

Раді Вам повідомити, що кожен наш клієнт при купівлі теплового насосу NIBE в період з 01.01.2019 до 31.12.2019 отримує в подарунок річну підписку на сервіс віддаленого керування NIBE Uplink.

З NIBE Uplink Ви зможе керувати кліматом Вашого помешкання з будь-якого місця із доступом до інтернету. Детальніше про сервіс Ви можете дізнатися в цій темі.

Stiebel Eltron

Stiebel Eltron міжнародно діюча група та один з лідерів світового ринку у сфері технологій для житлових сервісів та відновлюваних джерел енергії.
Понад 90 років технічні показники, якість, інновації, надійність та орієнтованість на клієнта були визначальними чинниками успіху Stiebel Eltron. З п'ятьма національними та міжнародними виробничими потужностями, 24 компаніями з продажів по всьому світу, а також торговельними організаціями та агентствами в понад 120 країнах, Stiebel Eltron має глобальну присутність. Близько 40 відсотків обороту виробляється за кордоном.

Кращий монтаж теплового насосу 2017

Ми на зустрічі партнерів NIBE зі всієї України в "Адмірал Холл", Київ. Alternetica посіла друге місце по продажах теплових насосів NIBE в Україні та отримала відзнаку "Кращий монтаж теплового насосу 2017"

NIBE Uplink™

Контролюйте клімат будинку де б Ви не були!

NIBE Uplink ™ - це новий ефективний інструмент, який дає Вам швидкий і легкий контроль над тепловим насосом незалежно від того, де Ви знаходитесь. З NIBE Uplink ™ Ви можете отримати короткий огляд і нинішній статус вашого теплового насоса і опалення у Вашому будинку за допомогою смартфона або ПК. Чітка і зрозуміла інформація про температури опалення, кондиціонування, гарячого водопостачання, нагріву басейну та інші легкодоступні. Змінюйте налаштування для комфорту або додаткової економії грошей в будь-якому місці з доступом до інтернету.

Теплові насоси NIBE повітря-вода

 КОМУ БЕЗКОШТОВНУ ЕНЕРГІЮ?

Подивіться у вікно. Що ви бачите? Вулицю, будинок навпроти, дерева і поля? Ми в компанії NIBE бачимо джерело безкоштовної енергії - повітря! Чи вірите ви в це чи ні, але ви дійсно можете використовувати навколишнє повітря, один з абсолютно безкоштовних дарів природи, для обігріву і охолодження свого будинку. Навіть при температурі нижче нуля атмосферне повітря містить тепло. Якщо це тепло концентрується за допомогою повітряно-водяного теплового насоса NIBE, його вистачає для нагрівання радіаторів (або системи підігріву підлоги) і гарячої води. Деякі повітряно-водяні теплові насоси також можна використовувати Як кондиціонери для охолоджування будинку в літній період. Це дивовижна система, і вона працює. Ми це знаємо, оскільки використовуємо технологію теплових насосів в Швеції вже більше 30 років.

Геотермальні зонди Frank

При встановленні опалювальної системі у будинку все більше споживачів сьогодні віддають перевагу нетрадиційним системам опалення. Це пояснюється надто високими тарифами на опалення та гаряче водопостачання при використанні традиційних способів. Найнадійнішим сучасним рішенням цієї проблеми стануть ґрунтові геотермальні зонди, які використовують тепло землі для опалення будинку та гарячого водопостачання. Сьогодні в продажі є безліч моделей опалювальної системи такого типу, адже геотермальні зонди користуються великою популярністю у сучасних споживачів. Головними перевагами такого типу опалення є економія коштів на тарифи та використання екологічно чистого способу для опалення свого помешкання.

Геотермальний тепловий насос

Використання теплових насосів сьогодні користується великою популярністю серед споживачів. Це пояснюється тим, що такі пристрої виконують важливу роль в опаленні будинку. Геотермальними тепловими насосами називають пристрої, що необхідні для перенесення теплової енергії від джерела низькопотенційної теплової енергії (з низькою температурою) до споживача (теплоносія) з більш високою температурою.

Тепловий насос NIBE F1255

Купівля теплового насосу NIBE F1255 – найкраще рішення для того, хто не хоче переплачувати за опалення. Адже таким чином ви зможете чудово заощадити кошти на енерговикористанні. Дана модель теплового насосу має безліч переваг, зокрема це інтелектуальне керування. В комплекті до вашої покупки буде компресор та циркуляційні насоси з автоматичним керуванням потужності пристрою. Якщо Ви ще вагаєтеся, та вже знаєте про переваги теплових насосів, то консультанти інтернет-магазину «Alternetica» розкажуть вам усе про теплові насоси NIBE. Безліч вигідних пропозицій та низькі ціни чекають на Вас.

Геотермальна енергія

До недавна мало хто знав, що таке альтернативні види енергії. Так, всі чули про вітрові електростанції, про сонячну енергетику. Мало хто звертав увагу на енергію землі, поверхневих вод, повітря. Земля також має невичерпну і поновлювальну енергію. Її називають “геотермальною енергією”. Земля нагрівається, як ззовні впродовж літнього періду, так і з середини, основним потоком теплоти є постійний потік теплоти з розжарених надр. Теплоту земна кора отримує в наслідок тертя ядра, ріоактивного розпаду елементів (урану та ін.), хімічних рекцій. Тому на певних глибинах підтримується стала впродовж року температура.

Теплові насоси nibe

Все більше споживачів сьогодні обирають теплові насоси як ефективні комплектуючі деталі опалювальної системи свого будинку. Великий попит на таку продукцію пояснюється цілим рядом переваг. Перша за все, теплові насоси NIBE поєднують у собі економію коштів та екологічно чисте виробництво теплової енергії. Така продукція допоможе вам добре заощадити кошти на опалення будинку, і, в той же час, дозволить отримати належний рівень комфорту в приміщенні.

Утилізація тепла стічних вод

У сучасному світі великі і дрібні міста, промисловість і приватні господарства все більше відчувають потребу в недорогий, екологічно чистої і надійної енергії для забезпечення потреб людства в усіх сферах життя. Виходом з такої ситуації може стати відновлювальна енергія. Поновлювані джерела енергії практично безмежні, чого не можна сказати про копалин носіях енергії. Для вживання цих природних резервів існують різні технології. У тому числі і утилізатори стічних вод.

Теплові насоси NIBE

 «ALTERNETICA» пропонує Вашій увазі широкий асортимент теплових насосів. Кращі ціни на теплові насоси NIBE представлені тільки у нас. Висока якість запропонованої продукції гарантовано кожному нашому покупцеві. Якщо ви цінуєте надійність і довговічність своєї техніки, то варто звернути увагу на продукцію бренду Nibe.

Теплові насоси NIBE: про переваги і використання

Використання грунтового теплового насосу компанії NIBE допоможе Вам значно зменшити витрати на опалення. Енергія сонця накопичується в землі і водоймах, і з пристроєм NIBE вона забезпечить комфорт і затишок Вашого будинку на довгий час.

ptn_price

 

Теплові насоси – це сучасні елементи/складові опалювальної системи, які дозволяють заощадити кошти на опалення будинку та використовувати екологічно безпечні опалювальні системи у приміщеннях різного типу. Принцип роботи будь-якого теплового насосу схожий на особливості роботи холодильника. Головна відмінність – холодильні машини використовують для охолодження, а теплові насоси потрібні на опалення помешкання.

Різновиди теплових насосів та особливості їх використання

Сьогодні в продажі є багато моделей теплових насосів, які відрізняються якістю роботи та особливостями використання таких опалювальних систем. Головна відмінність насосів – використання різних природних джерел тепла для своєї роботи. Від цього залежать особливості роботи кожної моделі. Ви зможете придбати наступні різновиди теплових насосів:

Теплові насоси Львів

Багато споживачів сьогодні знайшли прекрасне застосування теплових насосів в побуті та промисловості. Головна особливість таких пристроїв - вони необхідні для опалення приміщення, шляхом використання низько потенційного тепла навколишнього середовища (повітря, води, землі). Такі пристрої з'явилися на ринку зовсім недавно, але за такий короткий проміжок часу вже встигли привернути увагу багатьох споживачів. Тепловим насосам віддають свою перевагу клієнти, для яких важлива економія коштів на електроенергію, а також екологічний стан навколишнього світу.

pasive_heat

Теплові насоси – це сучасні пристрої, які дозволяють створити затишок та комфорт у будинку при різних погодних умовах. Всупереч тому, що такі види альтернативного опалення та охолодження з’явились відносно нещодавно, вони встигли завоювати популярність споживачів з усього світу. Теплові насоси – це, також, прекрасний спосіб пасивного охолодження будинку. Такі прилади допоможуть повноцінно обігріти будинок взимку та налаштувати конденсацію повітря в помешканні. Таким чином, теплові насоси можуть одночасно виконувати дві функції: слугувати джерелом тепла та охолодження у приміщенні.

Монтаж теплового насосу

Компанія «Альтернетика» пропонує Вашій увазі таку послугу, як установка теплового насосу. Сучасний рівень послуг компанія здійснює завдяки співпраці з відомими Європейськими технологічними фірмами, які спеціалізуються на виробництві обігрівальних пристроїв і геотермальних зондів. Пристрої з обігріву виробництва - Швеція, бренд «NIBE», а геотермальні зонди виробництва Німеччини, бренд «FRANK». Висока якість гарантована.

Вдосконалені новітні технології, поєднані з поновлюваними джерелами енергії, гарантовано забезпечать сучасний рівень комфорту в обігріваємому об'єкті. Довіритися нам - значить бути впевненим у позитивному результаті і високій якості сучасного обладнання. Установка теплового насосу - це робота для професіоналів!

Геотермальний тепловий насос купити у Львові - Альтернетика

На сьогоднішній день питання енергозбереження є надзвичайно актуальним. Багато людей намагаються знайти оптимальний вихід із ситуації, коли паливо дорожчає з кожним днем. Вихід є - потрібно купувати геотермальні теплові насоси.У нас, в інтернет-магазині «ALTERNETICA», зараз вигідні ціни на цей сегмент товару. Завдяки високій якості наших насосів ви можете бути впевнені в їх надійності і високій продуктивності. Купити геотермальний насос за найкращою ціною - це «ALTERNETICA».

logo

Шведська технологічна компанія NIBE є найбільшою в Європі компанією, що займається виготовленням і реалізацією нагрівальних пристроїв в країнах Північної Європи та Північної Америки, зокрема, грунтових теплових насосів, приладів опалення та водонагріву. Погодні умови в Україні схожі з зимою в Північній Європі, тому вироби фірми NIBE дуже затребувані у наших покупців. При виробництві своєї продукції компанія NIBE використовує тільки сучасні високорозвинені технології і відновлювані джерела енергії. Основними покупцями товару фірми є компанії, зайняті в сфері будівництва нових будівель, ремонту (реставрації), сервісного обслуговування та удосконалення вже існуючих будівель. Грунтові теплові насоси NIBE - це вигідна ціна та висока якість!

Теплові насоси

Небувале зростання тарифів на енергоносії - ця проблема для споживачів тепла останнім часом стала дуже актуальною і навіть болючою, так як опалення стало дуже сильно бити по гаманцю громадян. У такий непростий час дуже багато хто починає шукати шляхи заощадити на опаленні в холодну пору року, але мало хто знає, що тепловий насос - це найвигідніше, раціональне, високоефективне і екологічне рішення даної задачі.

Ціни на тепловий насос

У цивілізованих країнах вже давно оцінили користь теплових насосів для опалення, робота яких побудована на використанні природного енергетичного потенціалу, що переходить за допомогою насоса до споживача. Джерелами енергії для теплових насосів виступають земля, вода або повітря. Тобто, використовуючи тепловий насос для опалення будинку, Ви отримаєте безкоштовне і доступне тепло з навколишнього середовища.

 

Утилізатор тепла стічних вод

Утилізація тепла із стічних вод відбувається за допомогою спеціального пристрою  - утилізатора тепла. Він дозволяє використовувати теплову енергію стоків для попереднього нагрівання холодної води, що надходить в душ, водонагрівач або будь-яку ємність. Цей пристрій зменшує потреби в енергії, необхідної для підігріву води і тим самим підвищує потужність водонагрівачів.

Компанія "Альтернетика" пропонує комплексні рішення, що базуються на використанні сучасних технологій теплових насосів фірми NIBE у поєднанні з існуючими системами опалення (гібридних систем) і геотермальних технологій фірми FRANK. Поєднання цих технологій дозволяє забезпечити високу ефективність, економічну вигоду та заощадження, екологічну чистоту та повсякденний комфорт для Вашої оселі. Ви можете зробити замовлення на нашому офіційму сайті і придбати товар по вигідній ціні.

Теплові насоси для опалення

Не секрет, що якість опалювальної системи приватного будинку безпосередньо впливає на те, наскільки комфортною буде в ньому температура. Безумовно, кожен гарний господар приділяє достатньо багато уваги системі опалення, так як йому та його сім’ї потрібно буде знаходитися в приміщенні достатньо багато часу. В зв’язку з різким ростом вартості природного газу та електроенергії багато власників будинків почали задумуватись про перехід на альтернативні джерела обігріву для свого будинку і альтернативне опалення. Чому так відбувається і що привертає таку увагу у людей?

Альтернативне опалення без газу

Класичним способом опалення приватного будинку є опалення за допомогою газового котла. Однак у багатьох нових власників будинків виникають питання, що робити в тому випадку, якщо їх земельна ділянка не підключений до газової магістралі? Також нерідко в сучасних реаліях зустрічаються випадки, коли з подачею блакитного палива бувають перебої, а власник будинку, безумовно, хоче мати підстрахуватися, якщо, наприклад, це станеться в зимовий період. Ще одним не менш важливим моментом є те, що за останні два роки, вартість одного кубічного метра природного газу зросла в кілька разів. Тому у багатьох власників виникає логічне запитання про те, як можна заощадити на опаленні і в той же час бути впевненим стабільній роботі обладнання для опалення.

Причини обрати тепловий насос

ДВІ НАЙБІЛЬШ ОЧЕВИДНІ ПРИЧИНИ ОБИРАТИ ҐРУНТОВІ ТЕПЛОВІ НАСОСИ

Екологічна

Теплові насоси NIBE екологічно чисті. Збираючи із землі сонячну енергію, і перетворюючи її в тепло для нагріву вашого будинку і гарячої води, ґрунтовий теплонасос набагато менше забруднює природу ніж традиційне викопне паливо. Деякі уряди і регіональні влади пропонують субсидії для домовласників, щоб перейти від опалення викопним паливом, на більш сучасні, поновлювані джерела енергії. Водночас з субсидіями впроваджуються додаткові податки на викопне паливо. Теплові насоси зараз офіційно класифікуються як поновлювані джерела енергії. За підтримки ЄБРР в Україні останнім часом розпочаті кредитні програми та субсидії, на цей час ще незначні, але з чіткою динамікою до збільшення. Немає кращого часу, щоб запланувати тепловий насос!