man

Альтернетика

ALTERNETICA - Українська компанія з встановлення сучасних систем альтернативного опалення Вашого помешкання

Сучасний рівень послуг компанія Альтернетика забезпечує завдяки співпраці з відомими Європейськими технологічними компаніями з виробництва приладів обігріву NIBE (Швеція), Stiebel Eltron (Німеччина) та геотермальних зондів FRANK (Німеччина). Новітні енергоефективні технології у поєднані з екологічними відновлювальними джерелами енергії забезпечать сучасний рівень комфорту у приміщеннях Вашого будинку.

Сучасний споживач обираючи систему опалення для свого помешкання, надає перевагу відновлюваним джерелам енергії. Оскільки, ці переваги є очевидними, найголовнішими є економія коштів та збереження навколишнього середовища. У своїй роботі ми опираємось на європейський досвід використання новітніх технологій при створенні та монтажу систем опалення.

Спеціалісти нашої компанії запропонують вигідне саме для Вас рішення для опалення приміщення, гарячого водопостачання, нагріву басейну, забезпечення вентиляції приміщення чи його охолодження. З цією метою ми пропонуємо опалювальні системи, що використовують різні джерела альтернативної енергії, а саме ґрунт, повітря чи воду.